reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

I co teraz? Jakie są następne kroki? A dał Ci podwójna dawkę? Kurcze ja byłam w aptece wykupić dupka i pregnyl na następny cykl i babeczka powiedziała, że go nie ma w magazynie [emoji50][emoji50][emoji50] jest u mnie w mieście tylko 2 szt i muszę go zarezerwować [emoji87][emoji2962]
Powtarzamy wszystko od nowa. Liczy że pójdzie owu z drugiej strony chociaż tamten jajnik też idealny nie jest. Czyli clo i potem ovitrelle.
O pregnylu mój lekarz powiedział że właśnie jest niedostępny ogólnie i daje ovitrelle. A ja nawet ostatnio Ovi nie mogłam dostać. Dopiero w innym mieście kupiłam.
A tobie daje lekarz podwójną dawkę? Mój nic nie wspominał o takiej możliwości [emoji1745]
 
reklama
Powtarzamy wszystko od nowa. Liczy że pójdzie owu z drugiej strony chociaż tamten jajnik też idealny nie jest. Czyli clo i potem ovitrelle.
O pregnylu mój lekarz powiedział że właśnie jest niedostępny ogólnie i daje ovitrelle. A ja nawet ostatnio Ovi nie mogłam dostać. Dopiero w innym mieście kupiłam.
A tobie daje lekarz podwójną dawkę? Mój nic nie wspominał o takiej możliwości [emoji1745]
Jak nie ruszy dawka 5000j pregnylu to da 2x 5000j, powiedział, że takie jest postępowanie, a jak to nie daje rezultatu, to dobór innych leków na stymulacje.
Kurcze obym dorwała ten pregnyl 🙄🙏 jak nie to masakra, nie dość że ovi droższy podwójnie, to jeszcze właśnie słyszałam, że pregnyl lepszy. Ciekawe czy te braki leków, to przez koronę... 🤔😔
 
Dziewczyny też już 3 razy dostawałam zastrzyk i też nadal nie zaszłam. Dostawałam ovitrelle. Ile dni po zastrzyku robiłyście test? Mi się wydaje że nic z tego jak zwykle. Zastrzyk robiłam w sobotę tydzień temu ale w pon na usg nadal były pęcherzyki czyli po 1,5 dnia nie pękły. Nie wiem jak to teraz liczyć skoro wiem że w pon na pewno nie pękły.
 
Jak nie ruszy dawka 5000j pregnylu to da 2x 5000j, powiedział, że takie jest postępowanie, a jak to nie daje rezultatu, to dobór innych leków na stymulacje.
Kurcze obym dorwała ten pregnyl [emoji849][emoji120] jak nie to masakra, nie dość że ovi droższy podwójnie, to jeszcze właśnie słyszałam, że pregnyl lepszy. Ciekawe czy te braki leków, to przez koronę... [emoji848][emoji17]
Hej co i Ciebie?
 
Hej dziewczyny co i was? Ja jestem po laparoskopii i byłam na kontroli u lekarza. Mamy zielone światło na starania ale pęcherzykow brak [emoji41] czekam do następnego cyklu żeby zobaczyć czy się wyreguluje owulacja.
 
Dziewczyny, jestem w 28 dc, czy to możliwe ze lekki ból brzucha, czasami takie lekkie uczucie wbijania igly, to może być objaw ciąży, czy któraś z was tak miała? nigdy tak nie miałam, a nie chce robić za szybko tych testów ciążowych.
 
Do góry