reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Androlog oraz laboratorium we Wrocławiu jakie polecacie??

maja16

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Luty 2011
Postów
1 837
Miasto
Wyspy
Witam! mam prośbę może orientujecie się drogie forumowiczki gdzie we wrocławiu mogę wykonać testy z nasienia na przeciwciala przeciwplemnikowe, hormony, chlamidie, badanie nasienia razem z antybiogramem itd itp bo dostalismy skierowanie na takie badanka a nie mam pojecia gdzie je wykonac
z góry dziekuję za odpowiedzi
 
reklama
Hej, ponawiam pytanie odnośnie dobrego androloga we Wrocławiu. Może któraś zna godnego polecenia androloga. Każda informacja na wagę złota :)
Pytam bo może której mąż/partner/facet korzystał z usług takiego lekarza.
My z mężem staramy sie od roku o wymarzonego dzidziusia i po szeregu badań u męża znaleziono bakterie. Szukamy specjalisty by zlecił trafione leczenie. Za każdą informację z góry dziękujemy:)
Aby nie było że poszłam najniższa linia oporu to poszukiwania internetowe nie dały oczekiwanych rezulatatów. Nigdy tez nie wiadomo czy opinie na dobry lekarzy czy tp serwisach nie sa np przekupione. Czasami sa tak skrajne że człowiek głupie co może być prawdą.
 
Do góry