reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Anemia w ciąży

T

Tysieńka

Gość
Kochane mamusie ciążowe mam pytanie: Czy wy też borykacie się z tym problemem?
Moja ginka przepisała mi leki tzn. Sorbifer Durules które muszę przyjmować. W pierwszej i w drugiej ciąży miałam ten sam problem :( Mimo przyjmowania lekarstw i tak trafiłam do szpitala gdzie lekami trochę poprawili mi wyniki krwi. Natomiast gdy wróciłam do domu, przyjmowałam leki i tu nie przyjemna nowina wyniki są złe. Nie wspomnę już ile razy lądowałam na fotel dentystyczny :(
Leki przyjmuje, ale obawiam się że znów trafię do szpitala i ponowny problem z zębami...
Dodam iż stosuję odpowiednią dietę bogatą w żelazo poleconą przez położną.
Kochane czy wy też macie taki sam problem i jak sobie z tym radzicie?
 
reklama
Mi lekarz powiedzial bym jadła owoce morza.. Serio .. I moje wyniki sie poprawily.. Ale ja je lubię i jadłam po zezwoleniu tego mnóstwo
a podobno w ciąży nie można
 
Mi lekarz powiedzial bym jadła owoce morza.. Serio .. I moje wyniki sie poprawily.. Ale ja je lubię i jadłam po zezwoleniu tego mnóstwo
a podobno w ciąży nie można
O tych owocach morza słyszałam ...
ktoś mi mówił choć podobno jeść w ciąży tego nie wolno... nie wiem czy to prawda..:confused:
 
Ja mialam swojego czasu anemie - ale nie w ciazy - kazali mi pic... sok z burakow.
Ohydne to, ale dzialalo (razem z lekami). Wszyscy sie krzywili jak widzieli ze to pije, ale jakos dalam rade, wiec Ty tez dasz :)
No i czerwone mieso :)
 
Ja mialam swojego czasu anemie - ale nie w ciazy - kazali mi pic... sok z burakow.
Ohydne to, ale dzialalo (razem z lekami). Wszyscy sie krzywili jak widzieli ze to pije, ale jakos dalam rade, wiec Ty tez dasz :)
No i czerwone mieso :)
Iwaś dziękuję za radę i innym dziewczynom tez [emoji8]
 
reklama
Do góry