reklama

Anemia w ciąży

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Tysieńka, 22 Kwiecień 2016.

Tagi:
  1. Tysieńka

Tysieńka Zaangażowana w BB

Kochane mamusie ciążowe mam pytanie: Czy wy też borykacie się z tym problemem?
    Moja ginka przepisała mi leki tzn. Sorbifer Durules które muszę przyjmować. W pierwszej i w drugiej ciąży miałam ten sam problem :( Mimo przyjmowania lekarstw i tak trafiłam do szpitala gdzie lekami trochę poprawili mi wyniki krwi. Natomiast gdy wróciłam do domu, przyjmowałam leki i tu nie przyjemna nowina wyniki są złe. Nie wspomnę już ile razy lądowałam na fotel dentystyczny :(
    Leki przyjmuje, ale obawiam się że znów trafię do szpitala i ponowny problem z zębami...
    Dodam iż stosuję odpowiednią dietę bogatą w żelazo poleconą przez położną.
    Kochane czy wy też macie taki sam problem i jak sobie z tym radzicie?

• Przyda mi się Przyda mi się x 1
    • Lista
  2. asiorreek

asiorreek Fanka BB :)

Mi lekarz powiedzial bym jadła owoce morza.. Serio .. I moje wyniki sie poprawily.. Ale ja je lubię i jadłam po zezwoleniu tego mnóstwo
    a podobno w ciąży nie można

3. reklama
  4. Tysieńka

O tych owocach morza słyszałam ...
    ktoś mi mówił choć podobno jeść w ciąży tego nie wolno... nie wiem czy to prawda..:confused:

5. asiorreek

asiorreek Fanka BB :)

No młodemu nic nie bylo. I nie wiem czy przez te owoce morza czy nie ale urodził sie z waga 4,500 i 60 cm..rozwojowo Wszystko szybko lapal chodzenie mówienie itp.

6. Katasza

Katasza Fanka BB :)

Polecam napar z pokrzywy- działa krwiotwórczo i zawiera dużo żelaza. No i bez obaw można pić w ciąży.

7. iwaś

iwaś Fanka BB :)

Ja mialam swojego czasu anemie - ale nie w ciazy - kazali mi pic... sok z burakow.
    Ohydne to, ale dzialalo (razem z lekami). Wszyscy sie krzywili jak widzieli ze to pije, ale jakos dalam rade, wiec Ty tez dasz :)
    No i czerwone mieso :)

8. Tysieńka

Iwaś dziękuję za radę i innym dziewczynom tez

9. Katasza

Katasza Fanka BB :)

W aptece można zapytać o koncentrat soku z buraków w tabletkach :)

10. reklama
  11. iwaś

iwaś Fanka BB :)

Nie ma za co kochana :)

A o koncentracie nie wiedziałam :) Teraz żałuję, bo się bardzo z tym sokiem męczyłam :)

12. Tysieńka

Tez o tym koncentracie nie wiedzialam koniecznie musze zajrzec do apteki

Poleć forum