reklama

Anemia ...

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez Mother2015, 22 Luty 2016.

Tagi:
  1. Mother2015

Mother2015 Początkująca w BB

Mam porblem, w pt otrzymałam wyniki badań i wychodzi, że mam za mało hemoglobiny, co robić w takiej sytuacji? lekarz to wiecie jak gada, same dyrdymały ... może macie jakieś domowe sposoby abym miała lepsze wskaźniki hemoglobiny?

2. Katasza

Katasza Fanka BB :)

napar z pokrzywy- działa krwiotwórczo i ma dużo żelaza

3. reklama
  4. WiolkaKlaman

WiolkaKlaman Zaciekawiona BB

Kup sobie żelazo w tabletkach, do tego buraczki, sok z czerwonej porzeczki i wątróbka drobiowa. No i oczywiście dużo ruchu, ja ciągle mam anemię, więc znam ten stan...

5. Katasza

Wątróbka odpada jeśli jesteś w ciąży. Żelazo w tabletkach słabiej się wchłania więc lepiej popracować nad dietą. Ważne żeby produkty bogate w żelazo łączyć z tym zawierającymi sporo witaminy c gdyż poprawia ona wchłanianie żelaza.

6. MalaZosia

MalaZosia Mamusia Piotrusia :)

Katasza - wątróbka nie jest zakazana w ciąży. Zawiera dużo witaminy A i trzeba po prostu zachować zdrowy rozsądek i jeść czasami

7. Katasza

jak najbardziej :) chodziło o to, że ponieważ nie należy z wątróbką w ciąży przesadzać to słabo się ona nadaje do suplementowania żelaza bo jedzenie jej jedynie od czasu do czasu nie poprawi hemoglobiny

8. mama90mama

mama90mama Początkująca w BB

ja bym Ci polecala ziolka na anemie, można je kupic w sieci, no a do tego sok z burakow, jeśli chodzi o watrobke, to najlepsza jest wolowa, choć nie każdy może ja jesc, no i smakuje okropnie

9. Mother2015

ok, dzięki mamy :) to sok z buraków sobie jakoś zrobię na sokowirówce, wątróbka to nie przejdzie, bo po prostu nie cierpię jej! :) napar z pokrzywy? a gdzie to można kupić w aptece? a te zioła to gdzie kupujesz mama90mama?

10. reklama
  11. mama90mama

mama90mama Początkująca w BB

na herba-farm, maja tam dobre produkty na anemie, także jak masz z tym problem, to powinnas tez sprobowac

12. Mother2015

dziękuję, spróbuję, co mi szkodzi, ziółka i ten miód mi nie zaszkodzą, a może pomogą, no i ten sok z buraków zaczęłam pić, smak kiepski, no ale trzeba się ratować jakoś

Poleć forum