reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Angelius Provita Katowice- prenatalne.

martakratka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Grudzień 2017
Postów
1 526
Witam serdecznie. Chcialam zapytać, czy któraś z Was miala robione badania prenatalne w tym szpitalu? Będę naprawdę bardzo wdzięczna za podzielenie się opiniami.
 
reklama
Może wogole nie do tego miejsca ale ja robiłam u Krzysztofa Błaszczyka prywatnie w Katowicach prenatalne i polecam, godzinę spedzi nad Tobą wywiad i wszystko inne ,po za tym robi zdj na pamiątkę lub nagrania:)
Ma najnowszy sprzęt oraz wszelkie certyfikaty do tego typu badań:)
Lekarz bardzo kompetentny przyjmuje też w nvomedica w Mysłowicach i tam ma nfz i prywatnie ;)
Dzięki wielkie. Jestem umowiona do dr Szwaczki na dzis i szukam info...
 
Ja tam prowadziłam ciążę i miałam robione wszystkie trzy badania prenatalne. Chyba też raz byłam u dr Szwaczki. Generalnie nie mam zastrzeżeń. Tylko pamiętaj, żeby od razu na początku powiedzieć, że chcesz płytę CV (jeśli oczywiście chcesz), bo w trakcie badania będzie już na to za późno.
 
Ja tam prowadziłam ciążę i miałam robione wszystkie trzy badania prenatalne. Chyba też raz byłam u dr Szwaczki. Generalnie nie mam zastrzeżeń. Tylko pamiętaj, żeby od razu na początku powiedzieć, że chcesz płytę CV (jeśli oczywiście chcesz), bo w trakcie badania będzie już na to za późno.
Dzięki ogromne. A mialas prenatalne prywatnie robione? Ja mam z nfz ze wzgledu na moj wiek i zastanawiam się czy mi tez dadzą płytę. Czy lekarz jest ok? Jak go odbierasz? Będę naprawdę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
 
Dzięki ogromne. A mialas prenatalne prywatnie robione? Ja mam z nfz ze wzgledu na moj wiek i zastanawiam się czy mi tez dadzą płytę. Czy lekarz jest ok? Jak go odbierasz? Będę naprawdę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Tak, robiłam tam wszystkie trzy badania prenatalne. Każde prywatnie. Płyta kosztuje chyba 30 zł.
Jak dla mnie wszyscy lekarze są tam naprawdę w porządku. Tłumaczą, odpowiadają na pytania etc.
 
reklama
Do góry