reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

angielski dla dzieci

Zgadzam się z Wami dziewczyny :) Moja Krysia chodzi na zajęcia do szkoły Toddler British Centre już trzeci rok, efekty są niesamowite. Jesteśmy zaskoczeni z mężem, jak szkoła taka jak ta, może mieć wpływ na świadomość dziecka. Nie tylko pod względem samej nauki języka jak i znajomości kultury i zwyczajów w WB czy USA.
 
reklama
Moja córka uczy się w szkole angielskiego metodą teddy eddie, bardzo fajna opcja dla dzieci w wieku przedszkolnym, a nawet wczesnoszkolnym. Grupy są małe, zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, a dzieci uczą się oczywiście przez zabawę.
 
Posłałam 2 razy 4 latków, widać duża różnicę, wiem że zależy na jakiego w szkole trafi się nauczyciela, ale chyba od 20 lat nic się nie zmieniło, klasa 2 szkoły podstawowej rycie słówek na pamięć, cała lekcja pisanie słówek w zeszyt, nikt nie sprawdzi czy poprawnie czy nie a jak się dziecko potem nauczy to już nie ich biznes, obecnie w 2 klasie syn uczy się tego co na zajęciach pozalekcyjnych miał 2 lata temu, wtedy przyszło mu to z łatwością, teraz nie chce chodzić w szkole na angielski Warto jest też kupić ksiązki do nauki angielskiego w domu. Na przykład w matfel.
 
Ostatnia edycja:
Do góry