reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

angielski dla dzieci

reklama
Dzięki za informację, zaglądam własnie na ich stronie. Ciekawa wydaje mi się opcja z nauką pracy w grupie z innymi dziećmi, wydaje mi się, że tej umiejętności również dzisiaj dzieciom brakuje. Jest to pewna wartość dodana...
 
moje dziecko jeszcze nie ma 12 lat, a ten kurs jest specjalnie przygotowany dla dzieci w wieku przedszkolny. Został zaprojektowany z myślą o nich. Opinie o tym kursie są jednoznaczne- kurs jest skuteczny. Poza tym im młodsze dziecko tym lepiej chłonie języki.... wydaje mi się, że warto wysłać dziecko na taki kurs.
 
Dziecko oczywiście chłonie nowe słówka, ale takie kursy, lekcje i tak mają się nijak do codziennego kontaktu z językiem. Zorganizowane zajęcia i prowadzanie na nie dziecko mogą je tylko zniechęcić, bo od początku nauka będzie się kojarzyć z pewnym obowiązkiem.
 
Zgadzam się z Tobą absolutnie. Zmuszanie dziecka do czegokolwiek przynosi przeciwne rezultaty. Jednak czas zmuszania dziecka do nauki języka już chyba dawno minął. Teraz kursy przygotowywane są w taki sposób, żeby przede wszystkim dziecko zachęcić do uczestnictwa. Nie zapomnij też puszczać dziecku bajki anglojęzyczne zamiast polskich programów w telewizji. To tez ma bardzo wielki wpływ.
 
nie wiem jak wasze maluchy, ale moja już jest na etapie, ze musi rozumieć co ogląda. Nie ma mowy, ze bajka będzie po angielsku :/
W grę wchodzę ewentualnie piosenki i filmy z rodzicami ;)
 
Czy ten watek stal sie watkiem reklamowym Pingu's English??? Niedlugo pingwiny beda wyskakiwac z kazdej lodowki! Panie Politycznie Poprawna i Niuniawwa, obie zarejestrowane dopiero co, trabia tylko o tym.
 
reklama
Do góry