reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Angielski dla dzieci

Dołączył(a)
24 Czerwiec 2013
Postów
2
Moja znajoma rozważa zapisanie swojego dziecka do Active Learning w Krośnie na kurs języka angielskiego. Co o tym myślicie? Czy dla dziecka, które ma 5 lat nie jest za wcześnie na naukę języków obcych? Co prawda, szkoła cieszy się bardzo dużą sympatią i ma dobrych nauczycieli z tego co słyszałam, ale nie mam pojęcia co jej doradzić.
 
reklama
Myślę, że to jest dobry pomysł. Moim zdaniem dziecko powinno się zacząć uczyć jak najwcześniej, bo jest bardziej "chłonne" wiedzy :) Chyba, że dziecku się nie spodoba to wtedy bym się zaczęła zastanawiać czy kontynuować zajęcia, ale zapisać i sprawdzić wg mnie warto ;)
 
warto posyłać :-) syn mój uczył się od przedszkola (czyli jakoś od 3,5 lat) i procentuje to aż do teraz,pozdawał FCE i CAE ;-)
 
Jestem nauczycielem angielskiego i chętnie wypowiem się na temat wieku w którym warto rozpocząć naukę języka (nie znam powyższej szkoły). Dużo osób uważa, że im wcześniej tym lepiej. Jest wiele argumentów za (dziecko zyskuje lepszą wymowę, osłu****e się z językiem i prawdopodobnie będzie lepiej znało język w przyszłości), jednak nie oczekujmy cudów. Ponieważ dzieci mają dobrą pamięć szybko się uczą ale też cechą charakterystyczną jest szybkie zapominanie, stąd potrzeba częstego powtarzania materiału. Dlatego niektórzy rodzice narzekają, że dziecko uczy się ciągle tego samego. Z badań wynika, że nie ma dużej różnicy w umiejętnościach dzieci zaczynających naukę wcześniej i później (te zaczynające później stosunkowo szybko doganiają kolegów). Zapraszam do przeczytania szerszego wpisu na ten temat na moim blogu W jakim wieku zacząć naukę angielskiego? | Agata Rybus. Pozdrawiam
 
Plastyka po angielsku w Pracowni OKO
Każdy nauczyciel języka angielskiego doskonale wie, że wizualne pomoce naukowe są niezbędne przy nauczaniu dzieci. Dlaczego więc nie pozwolić dzieciom zrobić ich samemu? Mali studenci doskonale się bawią poznając jednocześnie rozmaite techniki plastyczne, ucząc się historii sztuki i mówiąc po angielsku. Zajęcia rozwijają wyobraźnię, uczą słownictwa i porozumiewania się w grupie. Nie jest to konwencjonalna metoda nauki ale przynosi świetne rezultaty w oswajaniu dzieci z językiem obcym, u nas na chwilę przenoszą się w anglojęzyczny świat gdzie jeśli potrzebujemy nożyczek to trzeba powiedzieć: scissors, please!
Zapraszamy
Łódź, ul. Piotrkowska 138/140
tel: 790-607-786
 
Witam Was wszystkich,
Chciałam Wam zaproponować ofertę mojej firmy "Kasiex". Zajmuje się organizacją korepetycji przedmiotowych i językowych dla dzieci. Pomożemy też w tłumaczeniach ustnych bądź pisemnych. Jeżeli masz dziecko, które potrzebuje pomocy w szkole bądź chcesz, aby podszkoliło swój język, zapraszam. kasiex bądź szukaj nas na facebooku. Podaję także telefon kontaktowy 731955180
 
Witam Was
,
Chciałam Wam zaproponować ofertę mojej firmy "Kasiex". Zajmuje się organizacją korepetycji przedmiotowych i językowych dla dzieci. Pomożemy też w tłumaczeniach ustnych bądź pisemnych. Jeżeli masz dziecko, które potrzebuje pomocy w szkole bądź chcesz, aby podszkoliło swój język, zapraszam. kasiex bądź szukaj nas na facebooku. Podaję także telefon kontaktowy 731955180
 
Zapraszamy na zajęcia dla naszych najmłodszych studentów wraz z opiekunami.Zapraszamy dzieci na interaktywne czytanie bajek w języku angielskim przezNative Speakera. Na zajęciach korzystamy z pięknie ilustrowanych anglojęzycznychksiążek wyselekcjonowanych przez specjalistów od dziecięcej literatury zwydawnictwa „Ładne Halo”. Czytając będziemy wszystkimi zmysłami przeżywać losybohaterów i poznawać pierwsze angielskie słówka i zwroty.
Zajecia dla dzieci 0-3.
ul Piotrkowska 138/140 Łódź
tel. 531 400 882
 
reklama
Do góry