reklama

angina biegunka i śluz w kale u 3 latki

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez rikapa, 4 Czerwiec 2010.

1. rikapa

rikapa Gość

...................................

Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 Marzec 2011
  2. ANEK M

ANEK M Fanka BB :)

Witam.Ja na Twoim miejscu wybrałabym sie powtórnie do lekarza bo biegunka może ale wcale nie musi towarzyszyc infekcji jaką jest angina,moze być to tez jakiś wirus lub cos podobnego a antybiotyk podany w czasie biegunki moze pogorszyc jeszcze sprawe.Najprawdopodobnie lekarz przepisze leki oslonowe na jelitka a dopiero po ustąpieniu biegunki powinno sie podac antybiotyk.

3. reklama
  4. rikapa

rikapa Gość

..........................

5. genia_maha

genia_maha Zaciekawiona BB

Cześć dziewczyny! Powiedzcie mi proszę, czy tylko biegunka może być oznaką wirusowej infekcji. Lekarz stwierdził u mojego synka anginę i przepisał antybiotyk ale w ogóle nie działa, gardło było tylko trochę zaczerwionione, niska temperatura. Jak już powiedziałam przepisał antybiotyk bo powiedział, że jak nie bakteryjna to pewnie w bakteryjną się przerodzi ale dziecku na razie antybiotyk nie pomoaga. Co robić? czekać, czy iść do innego lekarza?

6. rikapa

rikapa Gość

...............................

7. danutka30

danutka30 Zaciekawiona BB

Zgodzę się z rikapa. Sama do pewnego czasu leczyłam w ten sposób dziecko, że jak lekarz przepisywał antybiotyki to grzecznie brałam, aż zauważyłam, że zaczyna je brać co raz częściej to mu podziękowałam. Teraz najpierw proszę lekarza o zrobienie Quickvue Strep A przy podejrzeniu anginy i jak stwierdzi test, że angina paciorkowcowa to lekarz wypisuje antybiotyki ale jest to zdecydowanie rzadziej niż wcześniej. Szkoda dziecko męczyć w ciemno antybiotykami i narażać na zniszczenie układu immunologicznego.

8. rikapa

rikapa Gość

..........................

Poleć forum