reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aniolek,Diabelek naszych dzieci CHARAKTEREK

Weronika pokazuje charakterek - jak coś jej się nie podoba to się normalnie złości, nie płacze tylko się wścieka - pręży całe ciałko i krzyczy... ;-) no po prostu mała złośnica, i tak śmiesznie odpycha ręce jak nie chce żeby ją trzymać, zabawna taka jest że hej
a, i gryźć też lubi - najlepiej w nos albo w usta - ma tylko 2 dolne zęby, ale i tak trochę to boli :baffled:
 
reklama
pokazuja chrakterek,hihihi,teraz trzeba sobie ztym jakos radzic,bo nie znioslam bym dziecka ktore w zlosci rzuca sie na podloge i tupie nogami:no:
 
moja frania zaczeła wymuszać.... norlanie szok - taki gówniaż - wrzeszczy w niebogłosy jak coś chce. I to taki udawany płacz jest!!!!
 
Moj to juz dawno opanował takie wymuszane lamentowanie i jęczenie ze cos tam a jak siedze blisko i cos chce to mnie szarpie za rekaw albo o zgrozo za włosy i "eee...eee":eek: ...Najbardziej to nie lubi jak sie cos oglada i nie zwraca sie na niego uwagi a on sie akurat nudzi biedak. I tak sobie ogladam serialidło M jak miłosc, no bo tylko to qrna jeden serial i to z dzieciakiem na plecach wczepionym we włosy musze ogladac;-) Nie no nie zawsze czasem wcina ciastka albo chrupki w kojcu albo sie bawi oczywiscie przerywajac mi co chwile głosnymi okrzykami zebym przypadkiem nie zapomniała ze on jest:-p
 
dobre sa szkraby

Natka jedynie co to udaje ,ze placze jak cos jej zabieram,np.papier z buzi,albo cos co niewolno,macha wtedy rekami i krzyczy na mnie,czasami nawet sie przezy ze zlosc,aler ja nie zwracam uwage bo sie nauczy i czesciej tak bedzie robic
 
Marcin zaczyna cwaniakowac. Jak idzie gdzies gdzie mu nie pozwalam i jak dochodzi do tego miejsca i ja mówie nie wolno to zaczyna sie złościc zatrzyma sie na chwilke popatrzy na mnie i...zazwyczaj robi swoje. jak go zabieram i mówie ze nie wolno to sie wkurza.
Doskonale rozumie słowo nie wolno. Czasem jak mu zabiore zabawke to sie wkurza okropnie. Ale tez czasem zmierzajac w zakazane miesce piszczy z radości jak mówie nie wolno:szok:
 
To u nas podobnie na nie wolno się śmieje a jak tylko się coś nie spodoba, nie dam mu tego czego chce to od razu zaczyna płakać ( wrzeszczeć ) machając przy tym rękami i walić nogami ! No czasami to taki mały terrorysta !
 
reklama
Młody wprawdzie nie wali nogami i rękami w złości ale......kto wie co bedzie za chwilke???:szok:
 
Do góry