reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aniolek,Diabelek naszych dzieci CHARAKTEREK

reklama
Mnie najbardziej wkorza to ze jak zabronie to sie potrafi juz zucic na ziemie albo siada jakby sily nagle stracila i nie stanie ani nie siadzie tylko wisi i bijhe glowa.
Albo jak mi sie napina na przewijaku i gumieje znow....no szlag mnie trafia...w dodatku drze sie w nieboglosy!!!
 
NATKA OD JAKIEGOSC CZASU POKAZUJE NERWY,JAK JEST COS NIE PO JEJ MYSLI,PLACZE I RZUCA SIE DO TYLU,CO NAJBARDZIEJ MNIE BOLI,TO JAK PLAKUSIA Z ROZNYCH POWODOW ,A JA CZASMI CHCE JA PRZYTULIC,FAKT NA REKACH SIE USPOKOI,ALE ZA CHINY SIE NIE PRZYTULI,JA JA DO SIEBIE PRZYCIAGAM,A ONA JAK BY UCZULONA NA MNIE BYLY,CZY TO TAKI WIEK?:baffled: PRZYKRO MI BO LUBIE SIE PRZYTULAC SZCZEGOLNIE DO SWOJEGO DZIECKA,A TU TAK REAKCJA:zawstydzona/y:
 
Male nerwuski i uparciuchy z tych naszych pociech... Olek tez juz pokazuje co sie mu nie podoba... potrafi narobic takiego krzyku ze hej... ale na szczescie nie zdarza sie mu to czesto... Najczesciej sie wkurza jak mu sie zabroni przelaczania kanalow na tv lub na tunerze satki...
 
Wogole Ostatnio Zaczela Szcelac Wlasnie Miny Jak Zrobi Cos Zlego,albo Jak Mowie Nie Wolno,to Juz Nie Macha Raczka,tylko Wyciaga Wskazyjacy Place I Nim Kreci,a Ja W Tym Momencie Poprostu Padam,i Jak Takie Zloto Skarcic,przytym Zamyka Na Chilek Oczka Jak By Mnie Czarowala:-d :-d :-d
 
Maxin to u nas jest wlasnie podobnie z tym odpychaniem sie...strasznie mi wtedy przykro...
albow lasnie z rzucaniem do tylu ale tak to tylko przy ubieraniu...i prezy sie wtedy jak nie wiem byle tylko jej nei podniesc...
i przyznams ie wam ze juz czasem nie mam sily ...normalnie nie wytrzymuje nioerwowo....siedze z nia 24 i mam juz serdecznie dosc,
 
lilith nasza Ania ma podobnie z tym "brakiem sił" jak czegoś zabronie :tak: Też pokazuje swój charakterek. Oczywiście mój husbend twierdzi, że ma go po mnie ;-) Potrafi tak piszczeć lub krzyczeć ze złości, że głowa boli. A jak w aucie się drze niemożliwie... Przy przewijaniu nie jest lepiej. Ostatnio nawet pręży się jak ją chce posadzić na nocnik :-(
Za to zrobiła się też straszna śmieszka :-) Z wszystkiego się cieszy normalnie i tak słodko pokazuje ząbki :tak: :-D
 
reklama
dzisiaj byłam z Mirkiem na Bobath ( taka rehabilitacja) - i facet stwierdził, że mam wielkiego złośnika :baffled::baffled:
- a wg.mnie ja mam maminsynka:laugh2::laugh2:
po prostu tylko chce ze mną być i do innych nie da się wziąść na ręce
 
Do góry