reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

......Aniołkowe MAmy......

Nisiao mozesz byc pewna ze siostry szybciutko Ci pasek wyślą. Ja nosze go przy sobie i modlę sie do św.Dominika nie tylko o potomstwo
 
reklama
i ja dołączam niestety, dopiero pisałam na forum, cieszyłam się a teraz moje dziecko jest w niebie, nie rozumiem, nie umiem się z tym pogodzić.To był 12 tydzień, niby krótko a jednak boli bo bardzo pokochałam to dzieciątko.
 
Elomelo na sobie zacznę nosic gdy bedziemy sie starać o Malenstwo a na razie nam nie wolno :(

Tinka bardzo mi przykro:( przytulam bardzo mocno...to zawsze boli niezależnie ktory to tydzien
Dla Twojego Aniolka (*)
 
Elomelo na sobie zacznę nosic gdy bedziemy sie starać o Malenstwo a na razie nam nie wolno :(

Tinka bardzo mi przykro:( przytulam bardzo mocno...to zawsze boli niezależnie ktory to tydzien
Dla Twojego Aniolka (*)

Nosić możesz nawet jeśli sie jeszcze nie starasz - to jest znak zawierzenia Bogu, a Ty przeciez Kochana oddałaś się w Jego Ręce. Zakładaj ... I to już! Zaraz Ci sie lepiej zrobi ;)
;-)
 
Wiem ze niektórzy noszą go po prostu przy sobie.tak na prawde liczy sie modlitwa,wiara nie sam pasek ale skoro tak mówisz ...;)
 
Podobno jedna mama ma czwórkę dzieciaczków. Paska od wielu lat nie zdejmuje. Ale czy nosić, tego to ja już nie wiem, sama najlepiej wiesz czego Ci trzeba :tak: ...

Przykro mi tinka, wiem co czujesz, bo przechodze przez to samo ... Minał miesąc ...
 
Ostatnia edycja:
Tinka bardzo mi przykro... brak mi słów... Kolejna Aniołkowa mama. Zapalam światełko dla Twojego Aniołka.

Powiedzcie mi jaka to sprawiedliwość, tu mama zabija 9 letnią córkę, młodszą rani, przez biedę, hazard, a my tak cierpimy przez straty
 
reklama
tinka107to 3 bardzo mi smutno,że co dzień przybywa tyle taki jak my,rodziców...przykro mi i wierze,że obojetnie czy był to 3 tydzień czy 12 tydzień to zawsze jest bardzo ciężko :(...(*) dla Twojego Aniołka...


Nasz Bubuś 8tydzień 9.05.2012 (*)
 
Do góry