reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

ANKIETA- Badanie świadomości rodziców nt. zatruć dzieci lekami i środkami gospodarstwa domowego

Dołączył(a)
17 Styczeń 2017
Postów
3
Witam wszystkich użytkowników forum :)

Jesteśmy grupą studentów kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Prosimy wszystkich chętnych o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej świadomości rodziców nt. zatruć dzieci lekami i środkami gospodarstwa domowego. Informacje uzyskane dzięki wypełnieniu tej ankiety posłużą nam do stworzenia pracy naukowej dotyczącej wiedzy dotyczącej zapobiegania zagrożeniom wynikających z zatruć w/w substancjami.

Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie nie zajmie więcej niż 5 minut, bardzo dziękujemy za poświęcony czas i udzielone nam informacje :)

Link do: Badanie świadomości rodziców w zakresie zatruć dzieci lekami i środkami gospodarstwa domowego
 
reklama
ostatnie pytanie powinno być pytaniem wielokrotnego wyboru - mam dzieci w wieku 3,6 i 20...
 
Do góry