reklama

Ankieta - bardzo proszę o pomoc w badaniu

Temat na forum 'Ankiety' rozpoczęty przez Mafal, 15 Styczeń 2013.

1. Mafal

Mafal Zaciekawiona BB

Witam .
    Jestem studentem II roku studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia. Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich mam, których dzieci przeszły terapię metodą Vojty. Szczególnie zwracam się do mam których dzieci mają mózgowe porażenie dziecięce, lecz mogą to także być innego rodzaju zaburzenia. Tematem mojej pracy jest "Ocena skuteczności metody Vojty u dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym oraz innymi zaburzeniami motorycznymi". Jak wcześniej wspomniałem ankieta może być wypełniona przez mamy, których dzieci nie muszą mieć mpd (w ankiecie są to po prostu 3 pytania) , ale które przeszły terapie metodą Vojty.
    Oto link do ankiety:Ocena skuteczności metody Vojty u dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym - ankieta

Dziękuję za wypełnienie ankiety

2. Mafal

Mafal Zaciekawiona BB

Drodzy rodzice, jak widzę jest bardzo dużo odwiedzin, prosiłbym o wypełnienie ankiety. Jak wcześniej wspomniałem ankietę mogą uzupełnić rodzice dzieci , które nie mają mpd
    Skuteczność metody Vojty - ankieta
    pozdrawiam

3. reklama
  4. Mafal

Mafal Zaciekawiona BB

Dziękuję serdecznie za wypełnienie ankiet. Jeszcze pozostały tylko dwie do wypełnienia do końca. Jeśli jeszcze ktoś nie wypełnił to zachęcam serdecznie.
    Ankietę można wypełnić tutaj: Ankieta - Ankieta - metoda Vojty
    Bądź też tutaj: Skuteczność metody Vojty - ankieta
    Można wybrać, formę ankiety, która bardziej przypadnie do gustu.
    Dziękuję za ankiety i pozdrawiam

Poleć forum