reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANKIETA dla świadomych Mam :-)

Czy Twoje dziecko ma dostęp do serwisów z grami online?

  • Tak, samo sobie wyszukuje gry

    Głosów: 0 0,0%
  • Tak, ale staram mu się sam dobrać serwis z grami

    Głosów: 3 75,0%
  • Nie, uważam że wszystko szkodzi

    Głosów: 0 0,0%
  • Na razie nie, ale ktoś może coś poleci

    Głosów: 1 25,0%

  • Wszystkich głosujących
    4
Dołączył(a)
11 Marzec 2008
Postów
3
Witam!

Doszedłem do wniosku, że zapytam szerszego grona mam o to, czy są świadome tego, jakie zagrożenia niosą ze sobą różnego rodzaju gry dla dzieci, które nie są pisane przez osoby odpowiedzialne i mające na celu wychowywanie swoich pociech w duchu światopoglądowym bliskim wychowaniu naszych babek rzekłoby się. Innymi słowy na bajkach i grach, którymi wychowywano nas.
Wiadomą sprawą jest to, że na internecie, oraz w obiegu jest szereg gier, którę szerzą też przemoc i nienawiść, albo pod pozorami dobra szerzą zło i robią dzieciom pranie mózgu.

Czy Ty mamo wiesz skąd czerpać w Internecie dobre gry dla dzieci? Czy Ty młody tato wiesz jaką grę kupić dzieciakowi pod choinkę, albo na inną okazję np. kolejne urodziny?
 
reklama
Do góry