reklama

Ankieta dotycząca psychologów dzieci i młodziezy

Temat na forum 'Ankiety' rozpoczęty przez anqa33, 6 Grudzień 2013.

1. anqa33

anqa33 Początkująca w BB

Drodzy rodzice,jako że forum dotyczy dzieciwnioskuję, że niektórzy z was byli ze swoim dzieckiem u psychologa. Rzecz wtym, że piszę pracę magisterską na temat zachowań etycznych wśród psychologówdzieci i młodzieży. A kto jak nie Wy może udzielić mi informacji na ten temat. Stąd właśnie do was kieruję moje badanie. Mam nadzieję, że znajdziecie 5 minut na wypełnienie ankiety, którądołączę w linku. Nie ważne, czy byliście u psychologa w poradni prywatnej, czypaństwowej, czy też na diagnozie, czy dziecko chodziło na terapię. Liczy siękażda wasza wypowiedź. Mam nadzieję, że wyniki moich badań przysłużą się do zwiększenia jakości usług psychologów dzieci imłodzieży, dlatego bardzo proszę o Waszą pomoc i wyrażanie swoich opinii. Jeżeli byłyby jakieś niejasności, co do samej ankiety, bardzo proszę o informacje na forum lub prywatne. Jeżeli znają Państwotakże innych rodziców, którzy mogliby wypełnić moją ankietę, to serdeczniedziękuję za przesłanie jej do nich. Bo jeszcze raz powtórzę: Liczy się każdygłos w tej sprawie.Oto link do badania: http://www.srebrny-wilk.pdg.pl/AD

Badanie jest oczywiścieanonimowe, a wyniki służą jedynie do celów naukowych.
    Pozdrawiam serdecznie,Anna Dąbrowska

2. reklama

Poleć forum