reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Ankieta: Ilu miałaś/eś partnerów/partnerek?

Ilu miałaś/eś partnerów/partnerek?


  • Wszystkich głosujących
    499
M

marul

Gość
Temat nienowy, nieoryginalny i znany z innych forów (for?). Ale chyba ciekawy.

Jak wynika z raportu DUREXa Polacy na tle innych narodów w tej konkurencji wypadają blado. Na świecie przeciętnie dorosły w życiu miał 10,5 partnera, przy czym aż 21 % więcej niz 10. Z kolei 27 % miało w życiu jednego partnera.

Mężczyźni mieli więcej partnerów seksualnych niż kobiety - 12,4 w porównaniu z 7,2.

Zdecydowanie najwięcej partnerów seksualnych mieli Chińczycy - 19,3, w porównaniu z Brazylijczykami (15,2), Japończykami (12,7) i Duńczykami (12,5).

Wietnamczycy mieli najmniej partnerów seksualnych - 2,5 w porównaniu do mieszkańców Hong Kongu (3,5), Indii (3,7) oraz Malezji (4,2).

A w Polsce:

Przeciętne liczba partnerów wyniosła 4,7. Posiadanie nieco większej liczby partnerów deklarują mężczyźni (przeciętnie 5,5).

W przypadku 39% męzczyzn liczba ich partnerek waha się w granicach od 2 do 5, co dziewiąty utrzymywał stosunki z 6 - 10 kobietami, a co dziesiąty z jeszcze większą liczbą.
Trzech na dziesięciu mężczyzn współżyło do tej pory tylko z jedną partnerką.

W przypadku kobiet również najczęściej wskazywaną liczbą partnerów był przedział od 2 do 5 (40%). 38% przedstawicielek płci pięknej współżyło do tej pory wyłącznie z jednym partnerem, a co dwunasta utrzymywała stosunki z 6 - 10 panami. Niespełna 5% kobiet może pochwalić się liczbą partnerów przekraczającą 10.

(Źródło DUREX, GW)

A jak na tym tle wypadają forumowicze. Jako, że to bardzo osobiste pytanie odpowiedź może być anonimowa przez głosowanie w ankiecie. Ale jak ktoś chce to może udzielić szerszej wypowiedzi.
 
reklama
I

Ivonek

Gość
Marul to ja jestem z tych co zanizaja srednia :) Mialam "tylko" a moze "az" dwoch partnerow...
 

Irlandia

Mama Kwietniowa 2006
Dołączył(a)
11 Październik 2005
Postów
2 467
Miasto
Aleksandrów Łódzki
Rozwiązania
0
Rany to ja jakaś rozwiązła jestem... :(
Wygląda na to, że podwyższam średnią bo policzyłam i wyszło mi... pięciu. Idę się spalić ze wstydu...
 

tuśka21

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Marzec 2005
Postów
1 536
Rozwiązania
0
ehehe Irlandia ja tez naleze do tych rozwiezlych coz .... bedziemy razem palic sie ze wstydu - chyba ze znajdzie sie ktos kto na spobije


haloo ??? jest ktos kto ma lepszy wynik ???
 

naja

Fan(ka)
Dołączył(a)
11 Maj 2005
Postów
8 753
Rozwiązania
0
to ja sobie stosik uloze.. maxymalna wersja odpowiedzi :p
 

mrowka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Styczeń 2005
Postów
1 126
Rozwiązania
0
Hmmm no to ja moze nie jak Naja ale cóż mam swój stosik ;D z czterech hmmm bali ;) że sie tak wyrażę
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry