reklama

Ankieta: Ilu miałaś/eś partnerów/partnerek?

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez marul, 12 Styczeń 2006.

?

Ilu miałaś/eś partnerów/partnerek?

1. Jeszcze nikogo

0,6%
  2. 1

34,9%
  3. 2

17,0%
  4. 3-5

23,6%
  5. 6-10

12,2%
  6. powyżej 10

11,6%
  1. marul

marul Gość

Temat nienowy, nieoryginalny i znany z innych forów (for?). Ale chyba ciekawy.

Jak wynika z raportu DUREXa Polacy na tle innych narodów w tej konkurencji wypadają blado. Na świecie przeciętnie dorosły w życiu miał 10,5 partnera, przy czym aż 21 % więcej niz 10. Z kolei 27 % miało w życiu jednego partnera.

Mężczyźni mieli więcej partnerów seksualnych niż kobiety - 12,4 w porównaniu z 7,2.

Zdecydowanie najwięcej partnerów seksualnych mieli Chińczycy - 19,3, w porównaniu z Brazylijczykami (15,2), Japończykami (12,7) i Duńczykami (12,5).

Wietnamczycy mieli najmniej partnerów seksualnych - 2,5 w porównaniu do mieszkańców Hong Kongu (3,5), Indii (3,7) oraz Malezji (4,2).

A w Polsce:

Przeciętne liczba partnerów wyniosła 4,7. Posiadanie nieco większej liczby partnerów deklarują mężczyźni (przeciętnie 5,5).

W przypadku 39% męzczyzn liczba ich partnerek waha się w granicach od 2 do 5, co dziewiąty utrzymywał stosunki z 6 - 10 kobietami, a co dziesiąty z jeszcze większą liczbą.
    Trzech na dziesięciu mężczyzn współżyło do tej pory tylko z jedną partnerką.

W przypadku kobiet również najczęściej wskazywaną liczbą partnerów był przedział od 2 do 5 (40%). 38% przedstawicielek płci pięknej współżyło do tej pory wyłącznie z jednym partnerem, a co dwunasta utrzymywała stosunki z 6 - 10 panami. Niespełna 5% kobiet może pochwalić się liczbą partnerów przekraczającą 10.

(Źródło DUREX, GW)

A jak na tym tle wypadają forumowicze. Jako, że to bardzo osobiste pytanie odpowiedź może być anonimowa przez głosowanie w ankiecie. Ale jak ktoś chce to może udzielić szerszej wypowiedzi.

2. Ivonek

Ivonek Gość

Marul to ja jestem z tych co zanizaja srednia :) Mialam "tylko" a moze "az" dwoch partnerow...

3. reklama
  4. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

ja miałam i mam jednego partnera - mojego ukochanego męża :)

5. Megi80

Megi80 Mama Krzysia i Oleńki

więc ja tez dołączam do grona jednopartnerowców ( tylko mój mąż)

6. marul

marul Gość

ja też nieoryginalnie - Zona jest dla mnie pierwszą i ostatnią!!!

7. Irlandia

Irlandia Mama Kwietniowa 2006

Rany to ja jakaś rozwiązła jestem... :(
    Wygląda na to, że podwyższam średnią bo policzyłam i wyszło mi... pięciu. Idę się spalić ze wstydu...

8. tuśka21

tuśka21 Fanka BB :)

ehehe Irlandia ja tez naleze do tych rozwiezlych coz .... bedziemy razem palic sie ze wstydu - chyba ze znajdzie sie ktos kto na spobije

haloo ??? jest ktos kto ma lepszy wynik ???

9. naja

naja Fan(ka)

to ja sobie stosik uloze.. maxymalna wersja odpowiedzi :p

10. reklama
  11. mrowka

mrowka Fanka BB :)

Hmmm no to ja moze nie jak Naja ale cóż mam swój stosik ;D z czterech hmmm bali ;) że sie tak wyrażę

12. Irlandia

Irlandia Mama Kwietniowa 2006

mrowka a Tobie tylko jedno w głowie... ;D

Poleć forum