reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ankieta: Ilu miałaś/eś partnerów/partnerek?

Ilu miałaś/eś partnerów/partnerek?


  • Wszystkich głosujących
    570
Hmmmmm:tak: kilku ich tam bylo...Co jeden to lepszy...i wcale nie zaluje niczego...I lafirynda tez nigdy nie bylam...:no: Teraz przynajmniej wiem jak to jest miec wiecej jak jednego...a gdybym miala tylko jednego to moze by mnie ciagnelo poznac jak to by bylo miec kilku:-D ...A co do mojego partnera...Hmmm nie bylam pierwsza :wściekła/y: ale poki zyje bede ostatnia:tak: :-) ...chyba ze mnie zdradzi to jak sie dowiem to rzuce klatwe na jego potencje...:cool2:
 
reklama
Co za idiotyczna ankieta..Kogo to?
Moze lepiej zalozyc watek pod tytulem "ile razy mialas grzybice pochwy?" :-D

to po co w tym temacie odpisujesz

grzybica Twojej pochwy nie interesuje mnie i zapewne nikogo na tym forum więc wybacz, że takiego wątku nie założę
 
proponuje bys przeczytła pierwszy wpis to zrozumiesz o co chodzi w tym wątku
poza tym gdzie jest napisane, że to babskie forum?
 
Mi tam sie podoba w końcu można przecież porozmawiać o wszystkim ale moze niektóre panie to gorszy :dry:.Forum wcale nie jest babskie i dobrze ,że męskie zdanie tez jest.
U mnie czwarty to mój mąż i dobrze bo nie żałuje .Jakby był pierwszy to moze bym żałowała ,że nie wiem jak to jest z innymi;-);-)
 
Moim pierwszym i ostatnim jest mój przyszły mężuś;* razem przezylismy swój pierwszy raz i bardzo się ciesze że nie było nikogo przed nim i że ja byłam jego pierwszą:)
 
No cóż ja też korzystałam trochę z życia:tak:;-)Żeby na starośc miec co wspominac;-):-D Ale tak naprawdę to gdybym miała tylko jednego partnera to ciągnęło by mnie by poznac jak to jest z innym:tak::-) A tak mam najlepszego partnera- oczywiście mojego męża:tak::-)
 
reklama
Mialam tylko jednego faceta i jestesmy malzenstwem 6 lat, mamy 6 letniego synka i moze druga dzidzia w drodze, ale to jeszcze nic pewnego.
 
Do góry