reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

    Nowa aplikacja do forum na smartfony

    Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Ankieta na temat karmienia piersią

Dołączył(a)
16 Czerwiec 2019
Postów
1
Rozwiązania
0
Dzień dobry,

Jestem studentką III roku Dietetyki na Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu. Przeprowadzam ankietę na temat świadomości kobiet karmiących o składzie chemicznym mleka kobiecego, wyłącznie na potrzeby pisanej przeze mnie pracy licencjackiej.
Proszę o jej wypełnienie, a także o szczere odpowiedzi. Ankieta składa się z 20 pytań, wypełnia się ją szybko, jest dobrowolna i całkowicie ANONIMOWA.
Ankieta dostępna w linku:

Dziękuję każdej osobie za wypełnienie ankiety i poświęcony czas. Mam nadzieję, że wyniki te okażą się bardzo pomocne w poszerzaniu świadomości kobiet na temat karmienia piersią.
mgr inż. Klaudia Malinowska
 
Do góry