)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Ankieta na temat karmienia piersią

Dołączył(a)
16 Czerwiec 2019
Postów
1
Rozwiązania
0
Dzień dobry,

Jestem studentką III roku Dietetyki na Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu. Przeprowadzam ankietę na temat świadomości kobiet karmiących o składzie chemicznym mleka kobiecego, wyłącznie na potrzeby pisanej przeze mnie pracy licencjackiej.
Proszę o jej wypełnienie, a także o szczere odpowiedzi. Ankieta składa się z 20 pytań, wypełnia się ją szybko, jest dobrowolna i całkowicie ANONIMOWA.
Ankieta dostępna w linku:

Dziękuję każdej osobie za wypełnienie ankiety i poświęcony czas. Mam nadzieję, że wyniki te okażą się bardzo pomocne w poszerzaniu świadomości kobiet na temat karmienia piersią.
mgr inż. Klaudia Malinowska
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry