reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

Ankieta o odżywianiu w ciąży (Proszę o pomoc! ;) )

Dołączył(a)
16 Listopad 2017
Postów
1
Witam Wszystkie Przyszłe i Obecne Mamy :* (post zostanie w późniejszym czasie usunięty, żeby nie przeszkadzał ;) )
Jestem położną i prowadzę badania na studiach magisterskich na temat odżywiania kobiet w czasie ciąży. Chciałabym Was bardzo poprosić o wypełnienie mojej ankiety, która pomoże mi prowadzić dalsze badania. Ankieta jest oczywiście anonimowa. Skierowana jest do kobiet będących obecnie w ciąży, ale również do tych z Was, które już rodziły ;)
Jeżeli znajdziecie chwilę czasu, to bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Link do: Ankieta
 
reklama
Do góry