reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Ankieta o przedpokoju - proszę rodziców o pomoc!

Dołączył(a)
12 Styczeń 2017
Postów
2
Rozwiązania
0
Witam wszystkich rodziców
Bardzo proszę o wypełnienie ankiety na temat waszych mieszkań, a konkretnie przedpokoju. Pisze prace licencjacka i potrzebne mi są wyniki z rożnych grup wiekowych.
Brakuje mi odpowiedzi biorących pod uwagę małe dzieci, chciałam więc prosić, czy jako rodzice, moglibyście wczuć się w sytuacje waszych najmłodszych. Wypełnienie ankiety jako "dorosły" również mile widziane.
Dziękuję za wszelkie komentarze w pytaniach otwartych.

link do ankiety:
Link do: Dom - przedpokój
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry