reklama

Ankieta - preferencje żywieniowe ciężarnych

Temat na forum 'Ankiety' rozpoczęty przez marta.n, 30 Marzec 2016.

 1. marta.n

  marta.n Początkująca w BB

  Szanowne Panie,

  Jestem studentką 2. roku studiów magisterskich w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności. Obecnie, pod kierunkiem dr Katarzyny Kozłowskiej z Katedry Żywienia Człowieka SGGW, piszę pracę magisterską na temat: "Analiza preferencji żywieniowych w grupie kobiet w ciąży". W związku z tym, zwracam się do Pani z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Gwarantuję, że ankieta ta jest całkowicie anonimowa, a Pani odpowiedzi posłużą mi wyłącznie do celów naukowych.

  Do udziału w badaniu serdecznie zapraszam kobiety ciężarne w wieku do 35 lat, bez względu na to czy jest to pierwsza czy kolejna ciąża. Jeśli spełnia Pani podane kryteria, bardzo proszę o wypełnienie ankiety.

  Na pytania zawarte w ankiecie nie ma odpowiedzi dobrych lub złych! Prosimy o udzielenie odpowiedzi odzwierciedlające stan faktyczny. Prosimy także wziąć pod uwagę, że zebrane dane będą miały dla nas pełną wartość naukową tylko wtedy, gdy odpowie Pani na WSZYSTKIE pytania ankiety!

  W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących wypełniania ankiety i prowadzonego badania bardzo proszę o kontakt mailowy: preferencje.ciaza@gmail.com

  Pani udział w badaniu będzie stanowił nieocenioną pomoc w rozwoju wiedzy w obszarze żywności i żywienia kobiet w ciąży. Z góry serdecznie dziękuję - w imieniu swoim oraz promotora pracy - za wypełnienie ankiety.

  LINK DO ANKIETY:
  Link do: Analiza preferencji żywieniowych w grupie kobiet w ciąży

  Z góry dziękuję za poświęcony czas,
  Marta Niciejewska
   
 2. reklama

Poleć forum