reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

ANKIETA - Przyszłe Mamusie, proszę o poświęcenie 5 minut :)

Dołączył(a)
2 Styczeń 2017
Postów
2
Rozwiązania
0
Witajcie!
Studiuję na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i pogłębiam temat zachowań zdrowotnych w ciąży. W swojej pracy magisterskiej chcę przyjrzeć się zagadnieniu palenia papierosów w ciąży. Prywatnie sama jestem mamą, więc temat jest mi bliski, a i zdrowiem ciężarnych i niemowląt chciałabym się zajmować w przyszłości. Mam nadzieję, że ta praca stanie się podstawą dla mojej dalszej pracy naukowej w tym temacie i kontynuacji studiów, dlatego proszę o poświęcenie mi 5 minut na uzupełnienie ankiety. Jest ona całkowicie ANONIMOWA, nie ma złych odpowiedzi - bardzo zależy mi na szczerości.
Z góry bardzo Wam dziękuję! :)

Link do: Ocena świadomości kobiet ciężarnych na temat palenia papierosów w ciąży.
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry