reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

• Wszystkich głosujących
    2 651
reklama

Pycha

mama Mai i Marty
Miasto
Strzelce Krajeńskie
Rozwiązania
0
nam się udało najpierw za 2 razem, ale niestety w 10tc poroniłam :( , a potem w 1 cylku starań :)

Paula27

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
dziewczyny zazdroszczę Wam tych celnych "strzałów" za pierwszym razem . Ja z moim mężusiem staraliśmy się 16 miesięcy, już traciliśmy nadzieję, ale w końcu doczekaliśmy się wymarzonej córeczki.. :D

Elżbietka

mother of two sons&angel
Miasto
słoneczna strona stolicy
Rozwiązania
0
Paula, ale za to jakie wyczekiwane te nasze maleństwa :) my o nasze walczyliśy 29 miesięcy... ale teraz liczy sie tylko to ze sie udało, ile trwało nie ważne :)

Paula27

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Marianeczka czy nie wydaje Ci się, że Nasze dzieciaki są do siebie podobne? Może to tylko takie moje złudzenie... :-[

Paula27

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Elżbietka gratuluję Wam!!!!!!!!!! wiem jacy jesteście teraz szczęśliwi. Pamiętam jak byłam w 5 tygodniu i słowa lekarza" jest fasolka" byliśmy najszczęśliwsi na świecie. Teraz tylko czeka Cię to wyczekiwanie, ale czas szybko leci nawet się nie obejrzysz jak będziesz trzymać w ramionach swojego bobasa ;)

iwonka2006

Szczesliwa mamusia!
Rozwiązania
0
U nas rowniez udalo sie za pierwszym razem.Ciekawe jak bedzie z kolejna proba zajscia w ciaze.

Kasia77

czerwcowe mamy 2005
Rozwiązania
0
U nas tez za pierwszym razem :) ale nie staralismy sie, po prostu maly blad w wyliczeniach ;) i to byl najcudowniejszy blad jaki popelnilam w zyciu :)

reklama

Newfie

Narazie mama Nat...
Rozwiązania
0
Muszę to komuś powiedzieć - dziś po półtora roku "prób" lekarz potwierdził że jestem w ciąży !!! To będzie moje drugie dziecko po 7 latach, a z pierwszym się udało za pierwszym razem... Jestem taka szczęśliwa!!!

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry