reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

W którym cyklu udało się zajść w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    3 012
pierwsza ciąża po 9 miesiacach starania naturalnie plus castagnus... a dzis okazalo sie że znów jestem w ciąży po 4 miesiacach od cesarki bez starania ...
 
reklama
Ciąża kompletnie nieplanowana. Wspolzylismy ze soba jakies 9 miesiecy, a zabezpieczeniem byl kalendarzyk i prezerwatywy. W lipcu pojechalismy do Zakopanego, cos nam sie pomieszalo i dzien plodny wzielismy za nieplodny, tylko jeden dzien i od razu zaszlam w ciaze! Ponoc zmiana klimatu bardzo sprzyja zachodzeniu w ciaze:) Takze bez starania sie samo wyszlo. Nie powiem, chcielismy miec dziedzi ale dopiero za jakies 3 lata i mialam obawy, czy jestesmy plodni itp, bo teraz tyle sie slyszy o nieplodnosci. Oczywiscie nie zalujemy niczego i bardzo sie cieszymy, ze zostaniemy rodzicami:)
 
Trzeci cykl, pierwszy był zupełnie na żywioł :-), w drugim testy owulacyjne, w trzecim testy + castagnus + żel preseed. Dodam że miałam kiepskie wyniki hormonów (hiperprolaktynemia i niski progesteron) ale udało się bez leków.
 
ja mam PCO i problemy z tarczyca - z synkiem udalo nam sie w 2 cyklu a w tą ciaze udalo nam sie zajsc w 4 cyklu staran a w drugim z castangusem. Nie wiemy co bedzie poki co .
 
Zaszłam w ciążę po roku od odstawienia pigułek, pierwsze trzy mce miały być pewne do zapłodnienia wg lekarza. Zdiagnozowane PCOS, za wysoka prolaktyna, dość wysoki testosteron, choroba Hashimoto... W miesiącu w którym już byłam umówiona do kliniki leczenia niepłodności wyszedł pozytywnie test ciążowy a raczej wszystkie pięć :)))
 
reklama
Zaszłam w ciążę po roku od odstawienia pigułek, pierwsze trzy mce miały być pewne do zapłodnienia wg lekarza. Zdiagnozowane PCOS, za wysoka prolaktyna, dość wysoki testosteron, choroba Hashimoto... W miesiącu w którym już byłam umówiona do kliniki leczenia niepłodności wyszedł pozytywnie test ciążowy a raczej wszystkie pięć :)))
Ja tez PCO MAM I HASHIMOTO al eu nas jakos łatwiej poszlo
 
Do góry