reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

W którym cyklu udało się zajść w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    3 007
U mnie dwa razy w 4 cyklu, za pierwszym razem po odstawieniu antykoncepcji, za drugim po odzyskaniu okresu - nie spodziewałam się, że pójdzie tak szybko :)
 
reklama
1 cykl- ciąża obumarla w 8TC
2 cykl po pół roku od poronienia ( pierwszy cykl był bezowulacyjny). Obecnie 5 TC
 
Hej dziewczyny. Ostatni okres miałam 3 września dziś zrobiłam test wyszedł pozytywny. Czy nastawiać się na coś? Kiedy iść do lekarza? Kiedy badania krwi? Czy może poczekać jeszcze bo może dostanę okres?
 
Pierwsza ciąża - pierwszy cykl.
Druga ciąża pierwszy cykl, jednorazowa "akcja" w tym miesiącu.
Trzecia ciąża pierwszy cykl, jednorazowo. Czekamy na Niunię. :)
 
reklama
Po półtora roku starań zaszłam w ciąże gdzie oboje z mężem odpuściliśmy. Dwóch lekarzy nie dawało mi nadzieji, że zajde bo jajniki niby miałam leniwe. Po miesiącu już zaszłam w ciąże. A w tym samym miesiącu co zaszłam to byłam u innego lekarza i też powiedział, że to nie możliwe bym zaszła.
 
Do góry