reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

W którym cyklu udało się zajść w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    3 007
reklama
dziewczyny zazdroszczę Wam tych celnych "strzałów" za pierwszym razem . Ja z moim mężusiem staraliśmy się 16 miesięcy, już traciliśmy nadzieję, ale w końcu doczekaliśmy się wymarzonej córeczki.. :D
 
Marianeczka czy nie wydaje Ci się, że Nasze dzieciaki są do siebie podobne? Może to tylko takie moje złudzenie... :-[
 
Elżbietka gratuluję Wam!!!!!!!!!! wiem jacy jesteście teraz szczęśliwi. Pamiętam jak byłam w 5 tygodniu i słowa lekarza" jest fasolka" byliśmy najszczęśliwsi na świecie. Teraz tylko czeka Cię to wyczekiwanie, ale czas szybko leci nawet się nie obejrzysz jak będziesz trzymać w ramionach swojego bobasa ;)
 
U nas rowniez udalo sie za pierwszym razem.Ciekawe jak bedzie z kolejna proba zajscia w ciaze.
 
U nas tez za pierwszym razem :) ale nie staralismy sie, po prostu maly blad w wyliczeniach ;) i to byl najcudowniejszy blad jaki popelnilam w zyciu :)
 
reklama
Muszę to komuś powiedzieć - dziś po półtora roku "prób" lekarz potwierdził że jestem w ciąży !!! To będzie moje drugie dziecko po 7 latach, a z pierwszym się udało za pierwszym razem... Jestem taka szczęśliwa!!!
 
Do góry