reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

ANKIETA - zalecenia żywieniowe w ciąży z cukrzycą.

Dołączył(a)
15 Październik 2019
Postów
1
Szanowny (a) Panie/Pani, Jestem studentką III roku studiów licencjackich na kierunku dietetyka. Moim celem jest ocena stanu wiedzy i nawyków żywieniowych pacjentów z cukrzycą ciążową na temat zasad postępowania dietetycznego w tej jednostce chorobowej. Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Ankieta jest anonimowa, a uzyskane dzięki niej wyniki, zostaną wykorzystane do napisania pracy licencjackiej. Proszę o rzetelne odpowiadanie na pytania poprzez wpisanie lub zaznaczenie właściwej odpowiedzi. z góry serdecznie dziękuje:)

 
reklama
Do góry