reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ankieta

Witam wszystkie użytkowniczki:-) Piszę pracę licencjacką, dotyczącą motywacji matek do karmienia naturalnego i sztucznego. Należy w niej zawrzeć przykładowe ankiety, jakie kieruje się do kobiet, by sprawdzić jaką metodę karmienia zastosowały w swoim przypadku. Mam wielką prośbę, jeśli posiadacie adresy stron, które mogłyby pomóc mi przy zbudowaniu odpowiedniej ankiety, to proszę o ich przesłanie. Z góry dziękuję.
 
reklama
Witam!
Jestem nowa.
Potrzebuję Waszej pomocy moje kochane mamy.
A mianowicie: zwierzenia kobiet karmiących piersią , czym jest dla nich karmienie piersią?
Przyznam się, jest mi to potrzebne do przcy, którą obecnie piszę i myslę, że mnie zawiedziecie .
Pozdrawiam wszystkie karmiące piersią mamy.
I czekam na Wasze wyznania.
 
Kamila przejęzyczyłaś się, czy naprawdę myślisz, że Cię zawiedziemy? Może doprecyzujesz co konkretnie Cię interesuje, bo hasło chyba zbyt ogólnie rzuciłaś, może stąd ten brak odzewu, albo dziewczyny - tak jak ja - wolą o tym rozmawiać na priv.
 
reklama
Do góry