reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ankieta

reklama
ANKIETA
Witam wszystkie Mamusie!
Jestem studentką roku Wydziału Nauk o Zdrowiu i piszę pracę magisterską na temat ciąży zagrożonej i stanu noworodka. Uprzejmie proszę o wypełnienie poniższej anonimowej ankiety potrzebnej do przeprowadzenia moich badań Panie, u których wystąpiło choćby jedno zagrożenie w czasie ciąży:

 nadciśnienie tętnicze
 cukrzyca
 choroby nerek
 choroby serca
 choroby układu moczowego konflikt serologiczny
 krwawienie w II i III trymestrze ciąży
 ciąża wielopłodowa
 niewydolność cieśniowo-szyjkowa
 przedwczesne pęknięcie błon płodowych
 wielowodzie
 małowodzie
 zakażenia

W celu rozpoczęcia wypełniania ankiety proszę kliknąć poniższy link.
Z góry bardzo dziękuję za wypełnienie ankiety. Pozdrawiam serdecznie.

http://www.ankietka.pl/survey/show/id/20688/ciaza-zagrozona-a-stan-noworodka.html
 
Ostatnia edycja:
Zwracam się z prośbą do wszystkich "świeżo upieczonych mam" o
wypełnienie ankiety do badań naukowych prowadzonych w Collegium
Medicum dot. trybu życia, aktywności fizycznej oraz dolegliwości
bólowych kobiet w ciąży.
Oto link do ankiety:
www.ankietka.pl/ankieta/27186/tryb-zycia-oraz-aktywnosc-fizyczna-kobiet-w-ciazy.html
Zebrane dane osobowe nie będą upubliczniane a posłużą jedynie do
analizy statystycznej!!!
Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc przy pracy naukowej!
Pozdrawiam, Anja
www.rehababy.com.pl :biggrin2:
 
Wypełniłam...ale ankieta z 99 pytaniami skierowana do świeżo upieczonych mam...brak wyobraźni. Strasznie długa...
 
reklama
Ja bym wypełniła chetnie..ale powiem dlaczego tego nie zrobię: jak mam sięgać wstecz i sprawdzać ile ważyłam w poszczególnych tygodniach ciąży to mi sie po prostu odechciało..no i metraż ankiety baaaardzo dlugi..sorry:baffled:, a przecież nie chodzi o to bym sobie z głowy powpisywala jakies banialuki, tym bardziej że te dane mają być podtsawą do pracy naukowej..
 
Do góry