reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ankieta

czy korzystałabyś z wypożyczalni zabawek?

  • nie

    Głosów: 11 73,3%
  • tak

    Głosów: 3 20,0%
  • nie mam zdania

    Głosów: 1 6,7%

  • Wszystkich głosujących
    15

vikiigus

mama VIKTORII i KUBY:)
Dołączył(a)
26 Sierpień 2010
Postów
1 750
Miasto
Bydgoszcz
zamierzam otworzyć sklep - ale z wypożyczalnią zabawek - proszę - napiszcie czy korzystałybyście z takiej wypożyczalni i jaka wg Was powinna być cena za np wypożyczenie firmowej zabawki wart. ok. 100zł - np na tydzień ? dzięki z góry za odpowiedzi:)
 
reklama
całkiem ciekawy pomysł, chociaż pamiętaj, że odbiorcy takich zabawek to bardzo specyficzni klienci :), którzy często niestety w sekundę potrafią coś zepsuć, czy czymś rzucić więc nie wiem czy wszyscy rodzice będą na tyle odważni, aby zaryzykować. bo rozumiem, że przy wypożyczeniu zastosujesz coś w stylu kaucji? ale jak najbardziej życzę Ci powodzenia :)
 
Ja bym chyba nie pakowała się w taką wypożyczalnię, zgadzam się z przedmówczynią, że to specyficzna klientela, która lubi poniszczyć zabawki. W tym temacie chyba lepiej komis się sprawdzi. Rodzice oddają w dobrym stanie niepotrzebne zabawki, a inni je kupują.
 
Nie korzystałabym. Wolę kupić używane w dobrym stanie, jeśli nowe są dla mnie za drogie. Nawet od znajomych nie pożyczam, bo potem dziecko nie mogłoby się swobodnie bawić, bo ja bym się zamartwiała, że coś zniszczy.
 
Hej prowadzę taka wypożyczalnie zabawek. Zainteresowanie jest ogromne. Ludzie zapisują sie w kolejkach po zabawki. Więc zdarza sie ze taka zabawkę widzę przez godzinę :p i już wędruje do następnej osoby. Jednak ja mam droższe zabawki - większość to te duże zestawy z haby. Tam wypożyczenie kosztuje 10-20 % ceny zabawki za tydzień. Jak chcesz wiecej info jak to działa, jak sobie radzić z nieuczciwymi klientami i ogólnie co niemilego i miłego może cię spotkać to pisz na prv.
 
reklama
Hej prowadzę taka wypożyczalnie zabawek. Zainteresowanie jest ogromne. Ludzie zapisują sie w kolejkach po zabawki. Więc zdarza sie ze taka zabawkę widzę przez godzinę :p i już wędruje do następnej osoby. Jednak ja mam droższe zabawki - większość to te duże zestawy z haby. Tam wypożyczenie kosztuje 10-20 % ceny zabawki za tydzień. Jak chcesz wiecej info jak to działa, jak sobie radzić z nieuczciwymi klientami i ogólnie co niemilego i miłego może cię spotkać to pisz na prv.

hej - wyslałam ci PW :) pozdrawiam:)
 
Do góry