reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antoś i Tata Antosia

My juz w archiwum a ja mam wrażenie jak by to wczoraj się stało , a tu 2 lata Zosia taka duża a ja patrzę na nią i mysle jaki był by Antos jakie miał by oczy włosy czy palce u nóg miał by długie po tacie i czy oczy miał by niebieskie . Chciała bym moc wrócić na chwile choć do momentu w której był cały i zdrowy i widziałam bijące serduszko na monitorze . Poczuć się na chwilę taka szczęśliwa jak wtedy poczuć smak łez które płyną z radości . Zosi daliśmy na drugie imię Antosia czasem mam wrażenie ze bryka za siebie i jego i ze za dwoje się śmieje i kocha . Ale brakuje mi Antosia a dziś jakoś szczególnie ....
 
reklama
Do góry