reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antoś koniec 31tg, 1500g. ur. 1.03.2013

Artur86

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Marzec 2013
Postów
18
Witam serdecznie moje kochane mamusię ,chciałbym się podzielić naszym szczęściem które przyszło na świat pod koniec 31tg ciązy.

Jestem tatusiem mojeg synka Antosia ,już drugiego dnia po urodzeniu ,został odpięty od CPAP ,a po 6 dniach odpięli mu także kroplówkę i glukoze ,wczoraj leżał już bez żadnych kabelków :) to jest super widok .
Żona leży w szpitalu z naszym Antkiem ,a ja co dzień odwiedzam ją i pomagam jej .Strasznie się martwi o naszego synka ale ja jej powtarzam że wszystko będzie dobrze trzeba wierzyć !!!:)

Dodam jeszcze że synek już podjada z butelki ,a nawet czasem pośsie z piersi żony troszkę ,tylko się męczy strasznie jeszcze i ma tzw,krótki bezdech i to nas martwi :(

Możecie nas podtrzymać na duchu i,może ktoraś miała podobny przypadek z tymi bezdechami u maluszków???
Pozdrawiam i zaraz lecę do żonki ,Miłej niedzieli życzę
 
reklama
Trzymam kciuki za maluszka bedzie dobrze. Gratulacje dla taty i mamy.

Kazdy antos to wojownik i wyjdzie z tego. Nasz antos to walczacy osobnik.
 
moje blizniaki tez z 31-32tc ,mój miłosz tez mial bezdechy szczególnie jak jadł z butelki(był 5dni na respiratorze i 1 dzien cpap) u wczesniaczkow tak jest ze z dnia na dzien wszystko sie zmienia -trzeba dac maluszkowi czasu ,wszystko bedzie dobrze
 
Dzisiaj nasz Antoś ważył 1590g, zjada już ok 25ml mleka :):) tylko jje i śpi ,w czasie jedzenia z butelki jak jest zaspany to zdarzają się jeszcze te bezdechy ,ale mamy nadzieje że to z czasem minie :)
 
Wiemy o tym:) Dzisiaj wróciłem od Antosia, co 3 godz,dostaje pokarm 25-30ml :) i narazie jest bez zmian ,tylko tyle że się zmienia troszkę z wyglądu ,czekam na 20 żeby się dowiedzieć czy rośnie czy narazie jeszcze nie .
Cały czas myślę kiedy tylko skończą mu się te zapominania w śnie ,trzymam mocno kciuki za niego !!:)
 
Witamy małego Antosia i jego rodziców :)

Artur z tego co piszesz, to Antoś super sobie radzi :tak:.

Niestety bezdechy są częstym powikłaniem wcześniactwa, ale i ztym sobie poradzi :)
Jego układ oddechowy i nerwowy muszą dojrzeć, musi sie zgrać ze sobą :)
No i pieknie zjada :)
Ile Antoś obecnie ma dni? tygodni?
Co mówią lekarze?
Pozdrawiam i kciuki za kolejnego wojownika :)
 
Potwierdzam słowa Wioli - z Antka prawdziwy champion wojownik:)

Cierrpliwości, cierpliwości..narazie wygląda to bardzo dobrze. Naprawdę:)

Uściski dla żony i Antka:)

W jakim szpitalu leżą?
 
Witam ponownie :), dzisiaj rano zwiększyli porcję dla maluszka na 30-40ml ,co 3 godz, zależy jak będzie głodny .
Dzisiaj zjadł 3 razy z butelki całe porcje i resztą dostał przez sonde ,ponieważ doktor zaleciła tak co drugie karmienie ,żeby jeszcze sonda dokarmiać ,żeby nie męczyć go tak bardzo .
Dzisiaj jescze dostał żelazo doustnie ,
Antoś ma dzisiaj już 12dni i waży 1630gr.
 
reklama
Pieknie sobie radzi, naprawdę...
Dajcie mu troszkę czasu, a poradzi sobie z problemami. Pamietajcie, ze miał byc jeszcze w brzuszku, a tu na swiecie musi sobie radzić ze wszystkim sam i łatwo mu nie jest. Ale z tego co piszesz mam silnego i dzielnego synka.

W jakim szpitalu jesteście?
 
Do góry