reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antoś koniec 31tg, 1500g. ur. 1.03.2013

reklama
Witam serdecznie drogie mamusie :)
Długo się nie odzywałem ,ale nasz antoś miał anemię,lekarze twierdzili że anemia jest spowodowana szybkim tempem wzrostu u naszego synka i potrzebuje dużo żelaza itp. dostawał co dzień 3x dawkę żelaza ,ale to nie pomagało bo jadł ładnie i rósł ,.
Więc postanowiono że podadzą mu koncentrat krwinek czerwonych ,ponieważ miał słabą morfologię,. \
W środę dostał dawkę tej krwi ,cały proces trwał ok 4 godziny.
Ale z podaniem tego wszystkiego skończyły się jego zapomnienia przy jedzeniu ,ponieważ ma więcej siły i wogóle inny chłopczyk :)
W czwartek ważył już 2400g ,i od wczoraj jesteśmy już wszyscy razem w domku ,żona i Antoś przeleżeli w szpitalu całe 5 tygodni .:) Teraz Antoś je prawie tylko z piersi i zobaczymy dziś wieczorem czy cos przybrał :)
Pozdrawiam was wszystkich .
 
Super wieści:)
Teraz cieszcie się każdym dniem w domu. NIe gońcie czasu, dajcie mu go tyle, ile będzie potrzebował.
Cudowne wieści:)
 
No możemy:) Tylko martwimy się z żoną ,bo malutki ciągle śpi i nieraz trudno go dobudzić na karmienie ,a poza tym to prawie cały czas je z piersi i nie wiemy czy się najada ,ciągą długo te piersi bo ok.10-20min ,i prawie zawsze słychać że połyka ,normalne że robi sobie krótkie przerwy .Ale coś zjada ,odbija mu się po jedzeniu ,ale zdarza mu się troszkę ulać jak go położymy na jego leżaczek .Możecie napisać jak wy sobie radziłyście z karmieniem swoich dzieci:)???
Bardzo byśmy byli wdzięczni :):)
 
Jak przybiera na wadze i nie płacze z głodu to sie najada. Jeśli ssie wolno, to nawet lepiej. Mój mały był bardzoi zachlanny, jadł szybko, nałykał sie powietrza, a później ulewał. Co ile go karmicie? Mój mały jadł co 2,5 h, w nocy robił sobie jedną przerwę troszke dłuższą. I tak przez 6 miesiecy, nie życzył sobie nic innego. :-D
 
reklama
Dokładnie tak jak Wiola pisze.

A co do lezaczka to ne wiem jaki macie ale zwykle są one dla dzieci od 3 kg. Nie chce się marzyć bo nie wiem czy Wasz syn już był ogladany przez lekarza rehabilitacji lub jakiegoś fizjo, ale dobrze jest wszelkie tego typu sprzęty jak lezaczek konsultować. Niestety wczesniak to wczesniak i na wszystko trzeba uważać 10 razy bardziej
 
Do góry