reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antosia-27 tydzień 1000 gram

Sto lat i dużo zdrówka Tosieńko :)
A osiągnięcia super, naprawdę moja Ola niewiele więcej potrafiła a urodzona o czasie.
 
reklama
Witajcie,

dawno nic nie pisałam. Tosia skończyła 16 miesięcy. Waży 8.5 kg, ma 80 cm wzrostu, 12 ząb się pokazuje. Infekcje trzymają się od niej z daleka
Od dwóch tyg próbuje stawiać po 2-3 kroki, a dziś wieczorem przemierzyła pół pokoju:) To pierwszy taki jej wyczyn.
Gada sobie po swojemu. Powie tata, kaka, dziadzia, baba. Niestety nie ma "mama".Mówi jak robi owieczka, kaczka, kura, krowa (ale mówi buuu zamiast muuu). I przestała mówić "yyyy" jak coś pokazuje. Mówi "to", a jak się pytam gdzie coś jest to pokazuje palcem i mówi "tu". Dopasowuje proste kształty, sortery do klocków ma opanowane do perfekcji. Psycholog miesiąc temu była zachwycona jej poziomem koncentracji i współpracy.
Jestem z niej dumna strasznie:)
 
I masz z czego byc dumna!!! Gratulacje dla Antosi!!!! jescze troche i mala bedzie biegac i sie zacznie :)))))
super wiesci :)
 
Olu powtórzę się znów : Tosia jest wyjątkiem od reguły problemów wcześniaczych :):):tak:

Gratulacje za umiejetności i pokonanie połowy pokoju...no to teraz sie zacznie matka hehehe
 
Zgadzam sie z Wiolunia, Tosia pięknie daje radę. gratulacje. I mimo wylewow tak pieknie sie rozwija. moj Damianek nie mial wylewow jest z poczatku sierpnia a dopiero pierwsze slowka sie pojawiaja, dopasowywanie jest chyba nie fajne, lepsze jest wyrzucanie zabawek, mimo rehabilitacji tez jeszcze nie chodzi. Wiec mama ogromne gratulacje. I dalszych sukcesow zycze
 
reklama
Ola Ty się ciesz ostatnimi dniami spokoju bo jak się Tośka puści już całkiem to nie nadążysz ze wzrokiem aby ją pilnować :) Gratulacje!
 
Do góry