reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antybiotyk a starania

Kate2000

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Luty 2020
Postów
29
Hej kochane ☺️
Staramy się z mężem o dzidziusia, w tym miesiącu owulacja wypadła w niedzielę (potwierdzona) , od dzisiaj rano dokucza mi pęcherz, a mianowicie piecze, boli, oraz uczucie mega parcia na pęcherz, jest niestety coraz gorzej i wiem, że już raczej tylko antybiotyk mi pomoże, bo zapalenie pęcherza zdarza mi sie dość często od 1 do 2 razy w roku, no i teraz moje pytanie do dziewczyn, które mogą wiedzieć bo np miały podobną sytuację, czy branie antybiotyku po owulacji może źle wpłynąć na np zapłodnienie, podział komórki implantacje? Czy mogę spokojnie brac antybiotyk? Niestety nie mam jak zapytać lekarza bo mieszkam w uk, najlepiej byłoby zapytać ginekologa, a tutaj tylko z rodzinnym mogę porozmawiać
 
Do góry