reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Antybiotyk u kobiety karmiącej

Elunia1984

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witajcie! wczoraj byłam u lekarza,ponieważ jestem przeziebiona i lekarz zapisal mi antybiotyk Duomox.Mój Dominik na razie jest zdrowy,a słyszałam że jeśli ja biorę antybiotyk i karmię to mały też dostaje trochę tego leku i się nie zarazi ode mnie.Czy to prawda,że antybiotyk uchroni maluszka przed chorobą?Czy któraś z Was wie coś na ten temat?

reklama

saratonie

Mama Bartoszka 18.07.2007
Rozwiązania
0
a myslałam ze nie mozna brać antybiotyku jak sie karmi, może sprawdz w ulotce ...

justynka1

Mamusia Antoniusia
Rozwiązania
0
ja tez ostatnio go bralam i wszytsko bylo wporzo,wiec nie obawiaj sie.trzeba go brac zaraz po karmieniu,ja mialam brac co 6h.

Słoneczko_Ktosia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja brałama Bioparox ale działa tylko miejscowo. Pediatra powiedział ze jak sie jest chorym tak bardzo to lepiej brac antybiotyk - szybciej sie wyzdrowieje i mniejsze sznse zarazania maluszka
Zyczymy zdrówka

elfica

elfica
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
Drogie Mamy czy macie jakieś doświadczenia w tym zakresie? Jak to jest jak mama jest przeziębiona (katar, kaszel) czym się można leczyć no i czy można karmić dziecko wtedy? Dajcie znać proszę bo się boję, że mnie bierze choroba i już panikuję.

proszę o rady

Sylwia

Słoneczko_Ktosia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
elfica pszeszukaj to forum wydaje mi sie ze dziewczyny juz o tym pisały.
Ja leczylam sie homoopatycznymi lekami i amolem i dodatkowo lekarz przepisał mi bioparoks, no i jeszczse herbatka z miodem i cytrynka, mleczko z masełkiem i miodkiem a jak bolało garzdiołko to płukanie soda.

L4dY-bIrd

doula
Miasto
Sobótka / Wrocław
Rozwiązania
0
Drogie Mamy czy macie jakieś doświadczenia w tym zakresie? Jak to jest jak mama jest przeziębiona (katar, kaszel) czym się można leczyć no i czy można karmić dziecko wtedy? Dajcie znać proszę bo się boję, że mnie bierze choroba i już panikuję.

proszę o rady

Sylwia
elfica z tego co pamietam to karmisz maluszka normalnie swoim mlekiem chyba że goraczka siega 39 stopni .Wtedy mieszanką odpowiednią do jego wieku .

NA katar , kaszel to musisz poradzić sie aptekarki ...wszytko musi być homeopatyczne i przystosowane dla mam karmiacych piersią ...
na ktar zrób sobie jakieś inhalacje czy cus ...a na kaszel ciumkaj holsy ;) i pij syrop homeopatyczny .

tyle chyba ..no i w nocy sie wpoc poządnie ...możesz sie nasmarować maścia jakąs dla dzieci napotną ...klatke piersiowa , plecy i stopy.

iwonka2006

Szczesliwa mamusia!
Rozwiązania
0
O Lady uprzedzilas mnie.... :)
Popieram przedmowczynie i zycze zdrowka.Ja karmilam mimo przeziebienia.Slyszalam tez rady aby np zakladac jakas maske podczas karmienia,ponoc troszke chroni.Zreszta mowi sie ze mleko matki w tym czasei zmienia swoj sklad dodatkowo chronoiac malca przed zarazeniem.Moje sie nie zarazilo.

reklama

elfica

elfica
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję, małego karmię tylko piersią, dzisiaj czuję się lepiej, moze tak tylko postraszyło chorobą oby :)

uściski dla Was

Sylwia

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry