reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antybiotyk u kobiety karmiącej

Elunia1984

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Listopad 2007
Postów
29
Witajcie! wczoraj byłam u lekarza,ponieważ jestem przeziebiona i lekarz zapisal mi antybiotyk Duomox.Mój Dominik na razie jest zdrowy,a słyszałam że jeśli ja biorę antybiotyk i karmię to mały też dostaje trochę tego leku i się nie zarazi ode mnie.Czy to prawda,że antybiotyk uchroni maluszka przed chorobą?Czy któraś z Was wie coś na ten temat?
 
reklama
ja tez ostatnio go bralam i wszytsko bylo wporzo,wiec nie obawiaj sie.trzeba go brac zaraz po karmieniu,ja mialam brac co 6h.
 
Ja brałama Bioparox ale działa tylko miejscowo. Pediatra powiedział ze jak sie jest chorym tak bardzo to lepiej brac antybiotyk - szybciej sie wyzdrowieje i mniejsze sznse zarazania maluszka
Zyczymy zdrówka
 
Drogie Mamy czy macie jakieś doświadczenia w tym zakresie? Jak to jest jak mama jest przeziębiona (katar, kaszel) czym się można leczyć no i czy można karmić dziecko wtedy? Dajcie znać proszę bo się boję, że mnie bierze choroba i już panikuję.

proszę o rady

Sylwia
 
elfica pszeszukaj to forum wydaje mi sie ze dziewczyny juz o tym pisały.
Ja leczylam sie homoopatycznymi lekami i amolem i dodatkowo lekarz przepisał mi bioparoks, no i jeszczse herbatka z miodem i cytrynka, mleczko z masełkiem i miodkiem a jak bolało garzdiołko to płukanie soda.
 
Drogie Mamy czy macie jakieś doświadczenia w tym zakresie? Jak to jest jak mama jest przeziębiona (katar, kaszel) czym się można leczyć no i czy można karmić dziecko wtedy? Dajcie znać proszę bo się boję, że mnie bierze choroba i już panikuję.

proszę o rady

Sylwia

elfica z tego co pamietam to karmisz maluszka normalnie swoim mlekiem chyba że goraczka siega 39 stopni .Wtedy mieszanką odpowiednią do jego wieku .

NA katar , kaszel to musisz poradzić sie aptekarki ...wszytko musi być homeopatyczne i przystosowane dla mam karmiacych piersią ...
na ktar zrób sobie jakieś inhalacje czy cus ...a na kaszel ciumkaj holsy ;) i pij syrop homeopatyczny .

tyle chyba ..no i w nocy sie wpoc poządnie ...możesz sie nasmarować maścia jakąs dla dzieci napotną ...klatke piersiowa , plecy i stopy.
 
O Lady uprzedzilas mnie.... :)
Popieram przedmowczynie i zycze zdrowka.Ja karmilam mimo przeziebienia.Slyszalam tez rady aby np zakladac jakas maske podczas karmienia,ponoc troszke chroni.Zreszta mowi sie ze mleko matki w tym czasei zmienia swoj sklad dodatkowo chronoiac malca przed zarazeniem.Moje sie nie zarazilo.
 
reklama
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję, małego karmię tylko piersią, dzisiaj czuję się lepiej, moze tak tylko postraszyło chorobą oby :)

uściski dla Was

Sylwia
 
Do góry