reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antybiotyk w ciąży

Dołączył(a)
20 Styczeń 2020
Postów
3
Mam pytanie... niestety nie wiedzialam że jestem w ciąży a lekarz zlecil mi 10 cio dniowa kuracje biseptolem... jestem przed I USG i umieram ze strachu... czy cos slyszalyscie na ten temat???
 
reklama
Ten lek ma kategorię C, nie jest on bezwzględnie zakazany (jak w kategoriach D lub X), zapewne nie ma wystarczających badań. Spokojnie ;)
 
Ja przyjmowałam z synem w ciąży pełno antybiotyków bo moja ginekolog nie rozpoznała u mnie ciąży chociaż mówiłam jej że to podejrzewam (miałam trudności z zajściem w ciążę, przewlekłe zapalenie jajników) a ona powiedziała że to pewnie znowu zapalenie i że na pewno nie jestem w ciąży, na początku ciąży przez to wszystko groziło mi poronienie ale luteina pomogła i urodziłam synka, miał faktycznie problemy zdrowotne po urodzeniu ale nie spowodowane braniem antybiotyków.
 
Dzis była I wizyta i wszystko dobrze... serduszko jak dzwon tętno ksiazkowe dobre umiejscowienie... wszystko idzie w dobrym kiedunku jak powiedzial lekarz... i biseptol nie zaszkodzil 😁
 
Do góry