reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antybiotyk w ciązy

DOODA

wrześniowa mama :)
Dołączył(a)
16 Luty 2009
Postów
1 029
Miasto
Bytom, Poland
Dziewczyny pomóżcie mi się uspokoić, bo zwariuje.
Jestem w drugiej ciąży. Mam 4,5 rocznego cudownego chłopca. Obecnie termin mam na 17/09.Kiedy jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciązy 2/3 tydz. po zapłdodnieniu byłam chora (zap.oskrzeli) Musiałam wziąć antybiotyk (nieświadomie).Naczytałam się w necie różnych okropności i teraz spać nie potrafię w nocy, zastanawiam się czy ten fakt nie zaszkodził mojej fasolce??? Pomóżcie, uspokujcie mnie, może są jakieś dziewczyny, które były w podobnej sytuacji?
 
reklama
DOODA nie panikuj :)
Patrz jak u mnie wyczekiwana ciaza i co tylko zaszlsm zaraz dostalam zapalenia pluc!!!! Bralam ponad 2 tygodnie antybiotyk i to MOCARSKI!!! Wyleczylam plucs,to zab mnie tak napierdz...,ze nie dalo z nim sie nic srobic,msialam go rwac ze znieczuleniem i zaraz po tym antybiotyk,bo byl stan zapalny,a wszystko miedzy 5 a 8 tygodniem non stop,miedzy 2,3 a 5,6 tyg.o zaplodnieniu. Wyleczylam zab,tzn ten,co go nie ma ") i zaraz infekcja drog moczowych i nastepny antybiotyk,do 10 tyg. Praktycznie nie bylo dnia przerwy i do tego dawali mi coraz siniejsze bo ....tamte nie dzialaly juz :(. Teraz tez biore bo znow jakas bakterie mam,ale najgorzej sie balam tych w I trymestrze :(,jakjechalam na usg gen.to zemdlalam bo tak sie balam,oo nocach nie spalam i okazalo sie,ze pokicojest ok.choc i taj drze,bo stracilsm 6 ciaz,w tym blizniacza. Pragne by tak zostalo do konca,by dotrwac i by dzidzia zdrowa byla.
Mialam.opory przed leczeniem,ale musialam,lekarze mowili,lepszy antybiotyk niz INFEKCJA SZCZEGILNIE W I TRYMESTRZE.
POZDRAWIAM GORACO I NIE STRESUJ.SIE TAKA *******A,BO NIE TYLKO TY SIE STRESUJESZ :),malenstwo tez.
Glowa do gory. Bedzie ok.
P.s. Sory za bledy,na tel.pisze ;)
 
Ostatnia edycja:
DOODA spokojnie ...a jaki to był antybiotyk ?
Jest masa antybiotyków które można brać w czasie ciąży i nie szkodzą...naprawdę.
Ja będąc w ciązy non stop łykałam antybiotyki na zapalenia dróg moczowych i co....i mam zdrową jedenastolatkę w domu !!!
Więc spokojnie i zdrówka życzę !!!

Poza tym w tak wczesnej ciąży nie rozwinęło się jeszcze łożysko więc niewiele antybiotyku dotarło do dzidzi...o ile cokolwiek dotarło !

Spokojnej nocki !!!
 
Dziekuję Wam dziewczynki, uspokoiłam się troszeczkę. No niestety na niektóre rzeczy ni emamy wpływu. Ja wtedy nie byłam świadoma, że jestem w ciąży :(
 
no właśnie przeciez nie wiedzialas, że jesteś w ciązy.
Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze i życzę dużo zdrówka
 
Do góry