reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antydepresanty a test ciazowy,prosze o pomoc.

Ewelaoli

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Luty 2017
Postów
19
Witam serdecznie i z góry dziekuje za każda odpowiedz,otóż od trzech dni zaczęłam brać leki z grupy ssri na nerwice lekowa,dokładnie escitolapram i mirtagen,dawki bardzo małe bo dopiero zaczynałam je brac(pol tabletki escitolapramu 5mg i 1/3 mirtagenu 15 mg) w trzecim dniu stosowania zrobilam test ciazowy ktory wyszedł pozytywnie,na kolejny dzien drugi test także pozytywny.moje obawy dotyczą wiarygodności testów a dokładnie czy te leki nie zafałszowanly testów ...czy jest taka możliwość,czy moge sie cieszyć ciaza ???
Leki oczywiscie od razu odstawiam.
Pozdrawiam
 
reklama
reklama
Wydaje mi sie tez,ze mam pewne objawy ciazy tj.bol piersi-choć do tego nie przywiązuje wagi bo przed spodziewana @tez zawsze bolą,gest biały,czasami grudkowaty sluz,brak łaknienia a wręcz odrzucanie od jedzenia
 
reklama
Do góry