reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANTYKONCEPCJA: po porodzie, dla karmiących i nie tylko :-)

katarzyna-joanna

styczniowa mama 2008
Dołączył(a)
12 Wrzesień 2007
Postów
467
:-)czesc dziewczyny.chcialam rozpoczac ten temat bo przypuszcamze kilka z was ma ztym problemtak jak ja.przed ciaza stosowalam cilest i niebylorzadnych problemow ,niemialam rzadnych skutkow ubocznch i mialam ten komfort psychizny.teraz po porodzie lekarz mi przepisal cerazette po ktorym dostalam krwotoku.jak sie okazalo moj organizm nietoleruje tego leku i niemoge go juz brac .a niema innego dla karmiacych piersia:szok: ,a wiec zostaly inne metody. ginek powiedzial zebym uzywala patentex oval plus prezerwatywy.co o tym sadzicie? czy ktoras uzywaa patentexu ? wyczytalam na innych forach ze dziewczyny sa niezadowolone/niewiem co mam myslec ,na same prezerwatywy sie niezdecyduje.
 
reklama
Ja mam tabletki Mercilon.......używam od tygodnia i jak na razie czuję sie oki..zobaczymy jak będzie dalej.
A tych globulek używaliśmy jak odstawiłam tabletki i trzeba było poczekać z zajściem w ciążę 3 miesiące.Były skuteczne..ale mało przyjemności było........
Ale teraz na samych gumkach bym se bała...............
Ale jest jeszcze zastrzyk dal kobiet karmiących:tak:
 
Ja nie planuję więcej dzieci (2 wystarczy) dlatego wybrałam wkładkę wewnątrzmaciczną na 5 lat. Mam nadzieję, że będzie działała.
 
ja planuje drugie dziecko za jakieś 3lata (chyba ze wcześniej się cuś przydarzy...:baffled::szok:), więc teraz będę brać Cezarette, jak na razie razem z mili czekamy w strachu na okres...
 
reklama
Do góry