reklama

Antykoncepcja dla karmiącej mamy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2012' rozpoczęty przez tiramisu1976, 9 Styczeń 2012.

1. tiramisu1976

tiramisu1976 Fanka BB :)

Dziewczęta co polecacie skutecznego? nie planujemy następnego dzidziusia a pierwsze dziecko karmiłam butelką i nie mam w tej kwestii doświadczenia bo zaraz miesiąc po porodzie przeszłam na mercilon...

dziękuję :-)

2. fazerkamm

fazerkamm Moderator

tiramisu ja mam najlepszą najskuteczniejszą antykoncepcję ;-) którą chyba długo będę stosować :-D po prostu brak seksiku :-D polecam! skuteczność 100% że nie zajdziesz w ciążę :-p

3. reklama
  4. myszka2607

myszka2607 Fanka BB :)

Ja brałam pigułki azalia dla matek karmiących

5. asiuk

asiuk październikowa mama 2006

Generalnie w pracy na receptach spotykam się z tabl. CERAZETTE. Ale prywatnie tak sobie myslę może spróbować innych metod, niech te hormony się ustabilizują w organizmie.
    No i "podobno" karmienie piersią" zapobiega zajściu w ciąże, ale to chyba jeden z kolejnych mitów i osobiście nie polegałabym na tej metodzie:-D.

6. niki222

niki222 Fanka BB :)

A jakie masz konkretnie na myśli? Poza tą co Fazerka poleca:-D?

7. Kasia_ZG

Kasia_ZG Fanka BB :)

Oczywiście że karmienie piersią nie można stosować jako środek antykoncepcyjny ;-) owulacja tak czy siak jest. Tabletki jednoskładnikowe albo wkładka tak myślę.
    No chyba że pomysł Fazerki :-) tylko chyba się nie da tak za długo ;-)

8. ewelina26k

ewelina26k Fanka BB :)

no właśnie w trakcie karmienia wytwarza się prolaktyna a ona blokuje owulację, czyli ciązy nie powinno być

9. aninaaa

aninaaa Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a

moja mama stosowała "metodę karmienia piersią" :) 3 miesiące po moim przyjściu na świat, była w ciąży z moją siostrą :D tak więc nie polecam :)

ewelina pogadaj ze swoim lekarzem jak będziesz na wizycie. on wszystko Ci wytłumaczy. trzeba stosować się do bardzo ścisłych zasad panujących przy tej metodzie antykoncepcji.

Ostatnia edycja: 9 Styczeń 2012
  10. reklama
  11. Anastazzja

Anastazzja Fanka BB :)

ja zdam się na ginka, bo niestety metoda Fazerki u nas nie przejdzie...mój P. byłby chyba najsmutniejszym facetem na świecie:p i do tego jeszcze marudnym:p

12. niki222

niki222 Fanka BB :)

Oj chyba nie jedynym najsmutniejszym:-D. I coś podejrzewam, że wielu Naszych Panów byłoby niepocieszonych.No chyba, że się mylę;-)??

Poleć forum