reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja dla karmiącej mamy

Ja wybieram się za 3 tyg. do swojego GI dowiedzieć się czy wszystko ok i po piguły oczywiście. Ale myślałam o plastrach, nie wiem czy można w czasie karmienia dzieciątka;-)
Jakoś boję się teraz tabsów i seksu, że znowu zapomnę po @ tabletki i będzie bobas;-) A tego sobie nie życzę:-)
Pewnie jak już dojdzie do przytulanek, to potem będę schizować, czy aby na pewno nie mam w brzuszku maluszka:-) Mój D. to cwaniak przy Szymku nie ma siły na nic, a on już się pyta kiedy następne. wrr, w życiu...:-)
 
reklama
Justyś my z P. jesteśmy tak zafascynowani Radusiem że kolejne jeśli już to za 5 lat - jak mały będzie w miarę duży ;)
 
Byłam dziś na pierwszej wizycie po ciąży i wszystko wporządku mówił że mogę już spiralkę zakłądać nawet jutro mówił że nawet nadżerki nie mam i cytologia pobrana
 
a ja jednak na rok zastanowię się nad antykoncepcją, bo jednak ciaza tak szybko po cc to duża nieodpowiedzielność byłaby z mojej strony, chociaz nie bardzo wierzę w tak szybki cud.
 
Ewelina...ja w pokoju leżałam z kobitka, która miałam 5 zabiegów invitro i za 6 się udało dopiero (miała 36 lat), a potem 3 okresy po porodzie wpadła z mężem..:p i mają 2 letniego synka i miesięczną córeczkę:)
 
zakładanie nie boli bo lekarz znieczula ale jak znieczulenie puści to bolało jak na okres tylko mocniej wziełąm dwie nos-py iposzłam spać na drugi dzień już nic nie bolało
 
reklama
Do góry