reklama

Antykoncepcja hormonalna a ciaza

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez sanix333, 29 Sierpień 2016.

  1. sanix333

    sanix333 Początkująca w BB

    Hejka :)<br />Dziewczyny mam pytanie sama sie nie potrzebnie nakrecam ale stosowalam tabletki przez okolo 4 miesiace w tym miesiacu dokladnie 13 odstawilam je poniewaz rozstalam sie z partnerem . Ale do rzeczy z poczatkiem brania ostatniego opakowania bylam bardzo mocno przeziebiona bralam sporo tabletek na paracetamolu (wieksza dawke niz sie zaleca) i dodatkowo bralam antyniotyk Augmentin w tej calej chorobie zapomnialam ze to moze zle wplywac na dzialanie antykoncepcji dodam ze czesto kochalismy sie z partnerem . Po odstawieniu tabletek co prawda mialam plamienia ale mam od dwoch tyg dziwne objawy nie wiem czy to skutki odstawienia tabletek (i oby tak bylo) mianowicie bole w podbrzuszu kregoaslupie oslabienie zawroty glowy dodatkowo doszly bole piersi i co mnie zadziwilo nagle moj brzuch sie zaokraglil gdy nigdy nie mialam brzucha i zaczelam odczuwac uczucie opuchniecia stop . Mozliwe ze za duzo wody w oragnizmie . Ale czy to mozliwe ze przy tabletkach mozna zajs w ciaze i dostac krawienia po odstawieniu ? Dodam ze robilam test tydzien temu ale wyszedl negatywny .

    Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
     
  2. reklama
  3. karolyn1987

    karolyn1987 Fanka BB :)

    A sprawdzałas czy ten antybiotyk osłabia działanie antykoncepcyjne?

    Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
     

Poleć forum