reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja hormonalna a ciaza

Dołączył(a)
29 Sierpień 2016
Postów
1
Hejka :)<br />Dziewczyny mam pytanie sama sie nie potrzebnie nakrecam ale stosowalam tabletki przez okolo 4 miesiace w tym miesiacu dokladnie 13 odstawilam je poniewaz rozstalam sie z partnerem . Ale do rzeczy z poczatkiem brania ostatniego opakowania bylam bardzo mocno przeziebiona bralam sporo tabletek na paracetamolu (wieksza dawke niz sie zaleca) i dodatkowo bralam antyniotyk Augmentin w tej calej chorobie zapomnialam ze to moze zle wplywac na dzialanie antykoncepcji dodam ze czesto kochalismy sie z partnerem . Po odstawieniu tabletek co prawda mialam plamienia ale mam od dwoch tyg dziwne objawy nie wiem czy to skutki odstawienia tabletek (i oby tak bylo) mianowicie bole w podbrzuszu kregoaslupie oslabienie zawroty glowy dodatkowo doszly bole piersi i co mnie zadziwilo nagle moj brzuch sie zaokraglil gdy nigdy nie mialam brzucha i zaczelam odczuwac uczucie opuchniecia stop . Mozliwe ze za duzo wody w oragnizmie . Ale czy to mozliwe ze przy tabletkach mozna zajs w ciaze i dostac krawienia po odstawieniu ? Dodam ze robilam test tydzien temu ale wyszedl negatywny .

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry