reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po ciąży

reklama
To wszystko zalezy od tego, czy karmisz piersia. Mi ginekolog przepisala tabletki antykoncepcyjne dedykowane dla mam kp. Jednak gdy przeczytalam ulotke doszlam do wniosku, ze nie chce ich stosowac podczas karmienis. Gdy skoncze karmic zamierzam stosowac tabletki badz wkladke domaciczna.
 
Tak, podczas karmienia mało tabletek można stosować i ja sama stwierdziłam, że dopóki nie skończę to zaufam prezerwatywom. Dla dobra maluszka. A że karmiłam tylko 3 mies to szybko poszło :) teraz biorę tabletki belara, na wkładkę szkoda mi było kaski ale też rozważałam. W każdym razie na tabletkach czuję się ok także nie żałuję.
 
Do góry