reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie - co planujecie?

Yasminnelle są z tej samej firmy:tak: i droższe o 4 zł;-) Ptałam gina o te Twoje, ale przepisał mi Yasminnelle, bo te mają mniejszą dawkę hormonów, a są tak samo skuteczne, biorę je już od czwartku i czuję się dobrze, żadnych plamień itp...

Witam:-)
Ja też mam Yasminelle. To moje pierwsze tabletki. Biorę je od piątku i na razie jest ok. Nie czuję sie gorzej, więc mam nadzieję, że tak zostanie.

Ja w Gdańsku płaciłam za nie 43 zł, ale mam już namierzoną aptekę, gdzie kosztują 36zł. Są naprawdę bardzo duże rozpiętości cenowe, więc warto poszukać.:tak:
Czytałam na jednym forum i takie rozpiętości cenowe są we wszystkich miastach. Yasminelle było od 33 zł do 47:no:
I podobnie z innymi tabletkami.
 
reklama
Ale to chyba trzeba troche szybciej zaczac co?;-)

No trzeba trzeba, ale mąż w 3 miesięcznej delegacji i wraca tylko na weekendy więc serduchowań jak na lekarstwo- narazie obędzie się bez tabletek :-)

Może to dłuuuga delegacja...?;-)

Nooo 3 miechy :-)

Yasminnelle są z tej samej firmy:tak: i droższe o 4 zł;-) Ptałam gina o te Twoje, ale przepisał mi Yasminnelle, bo te mają mniejszą dawkę hormonów, a są tak samo skuteczne, biorę je już od czwartku i czuję się dobrze, żadnych plamień itp...

To dobrze, że Ci służą.

na stronie dbam o zdrowie - portal o zdrowiu i apteka online - www.doz.pl można się zalogować i zamawiać taniej leki i odbierać w aptece, która współpracuje z dbam o zdrowie - portal o zdrowiu i apteka online - www.doz.pl:tak: Ja na swoich tabletkach zamawiając je przez neta zaoszczędzę 9 zł na paczce, dużo nie dużo, ale zawsze do przodu dla mnie;-)

Dzięki za info !!!
 
ja właśnie wróciłam od gina i powiedział że wszystko wygląa tak jakbym nigdy nie rodziła :)) wiec moge starać się o następne :)) ale ja na razie nie zamierzam więc zapisał mi Azalie. czy któraś też bierze?? ja poprosiłam od razu o 3 opak zeby nie latać co miesiąc i dobrze zrobiłam bo wtedy w aptece wychodzi taniej bo można wziąść duże opakowanie i kosztuje u mnie 72 zł a nie 90zł za 3 pojedyncze :))
 
reklama
Viktoria_Seres znalazłam dwie apteki we Wrocławiu gdzie one kosztują około 36 zł, mąż tam pracuje więc bez problemu po drodze zawsze może wstąpić do apteki:tak:

Olcia zachwaliłam, bo od 2 tyg. mam plamienia takie jak przy @:-( to normalne? Dziś biorę ostatnią tabletkę z blistra i mam 7 dni przerwy zobaczmy jak będzie dalej, uważasz, że powinnam zgłosić się z tym do mojego gina?
A kiedy zapisać się na cytologię? tzn po tej 7 dniowej przewie czy np w połowie opakowania? Nie mam pojęcia a gin kazał mi przyjść po 2 miesiącach brania tabletek zrobić cytologię? Ale jestem zielona-to moje pierwsze w życiu tabletki.
 
Do góry