reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie - co planujecie?

Kochana w pierwszym cyklu brania tabletek mogą wystąpic takie plamienia.Nie każda kobieta tak ma, ale to się zdarza.
W razie czego zadzwon do gina i powiedz o tych plamieniach.
Ja na cytologie też mam isc za kilka miesięcy.
 
reklama
Kochana w pierwszym cyklu brania tabletek mogą wystąpic takie plamienia.Nie każda kobieta tak ma, ale to się zdarza.
W razie czego zadzwon do gina i powiedz o tych plamieniach.
Ja na cytologie też mam isc za kilka miesięcy.
a czy w tej 7 dniowej przewie też jestem niepłodna??? Bo jak ustąpią plamienia to warto skorzystać;-):-D
 
Tak, ja brałam tabletki dlugooooo i podczas przerwy jestes bezpieczna, ale pamiętaj wszystkie metody antykoncepcji dają tylko 99 % gwarancji :-)
 
Tak, ja brałam tabletki dlugooooo i podczas przerwy jestes bezpieczna, ale pamiętaj wszystkie metody antykoncepcji dają tylko 99 % gwarancji :-)
no wiem;-) dzięki za pomoc.
w tej aptece można tanio kupić tabletki: Lege Artis ul. Joannitów 22 W-w tel. 71/3671050, sprawdź, może Twoje tabsy też są tam tańsze, bo yasminelle kosztują tam 36 zł, a u mnie 49,20 , a że mąż pracuje we Wrocku to przy okazji może wstapić po nie do apteki.
Jeszcze koło Korony czy w Koronie są tanie i tam do każdej recepty dostajesz 10 zł na dowolny wydatek u nich:-)
 
no wiem;-) dzięki za pomoc.
w tej aptece można tanio kupić tabletki: Lege Artis ul. Joannitów 22 W-w tel. 71/3671050, sprawdź, może Twoje tabsy też są tam tańsze, bo yasminelle kosztują tam 36 zł, a u mnie 49,20 , a że mąż pracuje we Wrocku to przy okazji może wstapić po nie do apteki.
Jeszcze koło Korony czy w Koronie są tanie i tam do każdej recepty dostajesz 10 zł na dowolny wydatek u nich:-)

A gdzie kolo korony? Bo ja w dzielnicy Psie Pole mieszkam :)
A w lege Artis zaopatrywałam sie już w leki dla malej i dla siebie-obok w szpitalu rodzilam :-)
 
2tyg brania tabletek antykoncepcyjnych novanette i moge powiedziec ze czuje sie swietnie. Tabletki nie powoduja rzadnych niedogodnosci. Nie plamie, nie mam bolu glowy itd. Jednym slowem jest OKI :-D:-D:-D
 
Ja byłam wczoraj w końcu u gina. Sprawa antykoncepcji... myslałam o tabletkach na co mój gin ma swoje zdanie. Powiedział , ze owszem zapisze mi te dla karmiacych jesli tylko chce, ale on ma sceptyczne podejscie do tego. Twierdzi, ze niby te wszystkie badania sa ok , ale tak na chlopski rozum , skoro nie mozna brac innych tabletek, nawet głupich przeciwbólowych to sklad tabletki hormonalnej nie przenikałby poprzez mleko do dziecka ?.mam sie zastanowic .hmm
 
a mi się wydaje że przecież te hormony co są w tych tabl to my też mamy w ciele więc nie mogą być chyba szkodliwe
 
reklama
A ja bym na Twoim miejscu tez zadnych nie brala, bo maja duze skutki uboczne i nie tylko ja te skutki mialam. Zainwestuj w spirale ;-):-D
 
Do góry