reklama

Antykoncepcja po porodzie - co planujecie?

Lotka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
to u mnie w sumie sie udalo. dostalam cerazette, biore juz 1,5 mca i zadnego plamienia nawet... lekarz mnie o tym uprzedzil, ale nic sie takiego nie stalo :-)

reklama

ilona212

Listopadowa mama 2009
Rozwiązania
0
Dzis zaczelam plamic a zostala jeszcze 1 tabletka :szok: Nie wiem o co chodzi :-( Czy to moze byc spowodowane przez branie tabletek przeciwbolowych-ketonal??

royanna

Szczesliwa mamusia :)
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Ja karmie peirsia i biore tabletki Azalia. Je sie bierze ciurkiem bez 7dniowej przerwy. Jak narazie nie plamie. Ale jak przestane karmic to chce je zmienic na tansze.

niunians

Miasto
NS
Rozwiązania
0
ja też biore azalia i jak dla mnie są ok. Cena też w miare bo przed ciążą brałam droższe. Royanna jak będziesz u lekarza to oproś od razu o 3 opakowania, to jak będziesz w aptece to powiedz ze chce potrójną paczkę a wtedy one kosztują 80 zł. Ja nawet zapłaciłam 72

mamulica

Miasto
Świętochłowice
Rozwiązania
0
Dziewczyny, pytanie mam:sorry2:. Zaczęłam ten YAZ brać w pierwszym dniu cyklu, czyli 4 dni temu i nadal okres jest - słaby i lichy, ale jest:dry:. Tak ma być:confused:
Ja nie wiem, bo ostatnio jak brałam piguły to zaczynałam od środka cyklu, bo torbiele na jajnikach miałam:sorry2:

ilona212

Listopadowa mama 2009
Rozwiązania
0
Dziewczyny, pytanie mam:sorry2:. Zaczęłam ten YAZ brać w pierwszym dniu cyklu, czyli 4 dni temu i nadal okres jest - słaby i lichy, ale jest:dry:. Tak ma być:confused:
Ja nie wiem, bo ostatnio jak brałam piguły to zaczynałam od środka cyklu, bo torbiele na jajnikach miałam:sorry2:
Normalne, ja mialam okres 7 dni ;-)

reklama

arwen

Miasto
tarnow
Rozwiązania
0
Mam takie pytanie co polecacie tabletki czy plaster.
Na razie nie chce miec drugiego dziecka, troche sie boje po moich komplikacjach po porodzie i jeszcze mam konflikt.
Zastanawiam sie wlasnie dlatego na jakims sposobami

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem