reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie - co planujecie?

Fajny wątek
Tez myślałam co po porodzie i chyba jakieś tabletki..
Gumka odpada, nieznoszę nianawidzę fuj
Spirala jakos mnie przeraża
Inne jakieś tam krążki czy globulki tez nieeee:sorry:
A coś muszę bo jak mój mnie dorwie po połogu to bedzie grzmiało:-D:-D
 
reklama
Ja planuje tabletki , kiedys bralam i pasowaly mi. Miesiaczka w terminach, zadnych bóli, nie przytylam , cera bardzo ladna wiec jestem za.
 
u nas gumki odpadaja bo moj mowi, ze to jak lizanie lizaka przez papierek :-D:-D:-D mysle nad tabletkami, bo po stosunek przzerywany odpada zdecydowanie...po nim bedziemy mieli teraz Amelke bo mi sie tabl ostatnio skonczyly i nie doszlam do lekarza po nowe na czas.....:zawstydzona/y: ale w zaadzie to jeszcze nie jestem zdecydowana konkretnie
 
O kurcze. Przez te póltora roku starań o potomka było tak ekstra nie myśleć o antykoncepcji a tu niedlugo wróci stara zmora :no:.
Ja chyba sprawdzę plasterki, chociaz to chyba kosztowna sprawa i niefinansowana z kasy chorych (no ale pigułki te na kasę chorych to mają końską dawkę hormonów a te nie finansowane też sporo kosztują).
 
dziewczyny temat świetny!!
Też zastanawiam się nad tym jak to wszystko będzie bo mam zamiar karmić córcie piersią do przynajmniej 6 mies. i nie mam pojęcia jak to ze sobą pogodzić:( Nie chcę w siebie pakować tak samo jak niektóre z Was ciał obcych typu spirale, a gumki też nie za bardzo mi odpowiadają. Najchętniej wybrałabym tabletki ale z tego co wiem to przy karmieniu nie wolno, jeśli się mylę to mnie poprawcie. Czekam na Wasze pomysły
 
Ja wracam do tabletek...tylko troszkę po nich przytyłam a poza tym żadnych innych dolegliwości... sprawdzone , skuteczne i 40 zł na miesiąc za opakowanie to jeszcze do zniesienia;-)
już rozmawiałam o tym z lekarzem.. można brac tabletki i karmić piersią.. lekarze zapisują wtedy jednoskładnikowe , czy coś takiego.. o szczegółach pogadam z moim gin po porodzie:tak:
 
Ja wracam do tabletek...tylko troszkę po nich przytyłam a poza tym żadnych innych dolegliwości... sprawdzone , skuteczne i 40 zł na miesiąc za opakowanie to jeszcze do zniesienia;-)
już rozmawiałam o tym z lekarzem.. można brac tabletki i karmić piersią.. lekarze zapisują wtedy jednoskładnikowe , czy coś takiego.. o szczegółach pogadam z moim gin po porodzie:tak:
Faktycznie właśnie znalazłam artykół o tabletkach antykoncepcyjnych, jeśli któraś z Was jest zainteresowana to bardzo proszę oto link:

http://www.biomedical.pl/antykoncepcja/antykoncepcja-w-czasie-karmienia-piersia-176.html

Na następnej wizycie też porozmawiam o tym z moim ginem i zobaczy co on na to:-)
 
Hehe Madzia lekarz sobie pomysli "Wariatka ! Jeszcze nie urodziła , a juz mysli o bzyk bzyk " :-D :-D

No ale to chyba normalne nie ? :-)

Ciekawe ile takie tabletki będą kosztowac....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry